Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Webinarium

Niemiecki producent baramundi software AG skutecznie wspiera liczne przedsiębiorstwa w zakresie zautomatyzowanej instalacji systemów operacyjnych i aplikacji, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zarządzania słabymi punktami i zabezpieczenia danych. Niezależnie od tego, czy jest to Windows 8 czy Windows 10 – za pomocą baramundi Management Suite można łatwo, niezawodnie i w sposób zautomatyzowany zainstalować, utrzymywać i zabezpieczyć środowisko IT. Mogą Państwo również niezawodnie zarządzać smartfonami i tabletami i zastosować jednolite wytyczne na urządzeniach końcowych.

Nie korzystają Państwo jeszcze z oprogramowania baramundi? Zapraszamy Państwa serdecznie do poznania na żywo baramundi Management Suite w ramach naszego bezpłatnego webinarium. Dowiedzą się Państwo, co nasze rozwiązanie może zaoferować Państwu i Państwa firmie.

Nach oben

Zarządzanie komputerami osobistymi, serwerami i mobilnymi urządzeniami końcowymi

 

Zarządzanie i tworzenie całego cyklu życia urządzenia typu klient oraz wykonywanie wszystkich odnośnych czynności centralnie na jednym interfejsie, w jednej bazie danych:

  • Zautomatyzowana dystrybucja systemów operacyjnych i aplikacji
  • Instalacja i deinstalacja zgodnie z procedurą Original-Setup
  • Szybka i niezawodna automatyzacja procesów administracyjnych
  • Zautomatyzowanie rozpoznawanie i eliminowanie luk w zabezpieczeniach
  • Idealny przegląd sprzętu i oprogramowania, licencji i dowolnych danych przedsiębiorstwa

Nach oben

Następny termin

10.12.2018 o 11:00

 

Nach oben

Rejestracja

Spotkania online odbywają się w języku polskim, trwają ok. 60 min i zaczynają się o 11:00. Prosimy zarezerwować pasujący termin i zarejestrować się online.

Nach oben

Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Forma grzecznościowa*

Nach oben

Cieszymy się, że wezmą Państwo udział

Nach oben


up