Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Targi poświęcone bezpieczeństwu IT – it-sa

Firma baramundi, jako uznany producent zintegrowanego rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi i typu zarządzanie urządzeniami końcowymi się na targach it-sa w Norymberdze. Są to nie tylko najważniejsze targi poświęcone bezpieczeństwu IT na obszarze niemieckojęzycznym, ale także w skali światowej należą do najbardziej znaczących w tej dziedzinie.

W tym roku najważniejszym punktem it-sa jest bezpieczeństwo w chmurze, bezpieczeństwo urządzeń mobilnych, szyfrowanie, zgodność usług IT z prawem i usługi biometryczne.

Na stoisku firmy baramundi 215 w hali 10 mogą Państwo zobaczyć, jak zadbać o bezpieczeństwo urządzeń końcowych – od smartfonów po serwery – za pomocą jednego, całościowego rozwiązania.

Państwa bezpłatna wejściówka na it-sa

Szukają Państwo sugestii, jak zoptymalizować bezpieczeństwo środowiska IT Państwa przedsiębiorstwa? Chętnie udzielimy Państwu informacji i serdecznie powitamy Państwa na naszym stoisku targowym 215 w hali 10.

Już dzisiaj mogą Państwo zagwarantować sobie bezpłatną wejściówkę!

Należy wziąć pod uwagę, że możemy wysłać bilet począwszy od dnia 31.08.2017, jak tylko zostanie to udostępnione przez organizatorów.

Do rejestracji niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *.
Forma grzecznościowa*

baramundi na it-sa

Hala 10, stoisko 215
10 do 12 października 2017
Exhibition Centre Nuremberg