Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Oferty warsztatów

Getting Started

Warsztaty Getting Started stanowią podstawę wdrożenia baramundi Management Suite w przedsiębiorstwie. Obejmują one inwentaryzację i opracowanie koncepcji pierwszej instalacji oraz konfiguracji bMS na bazie infrastruktury i wymagań. Uczestnicy otrzymują wsparcie podczas konfigurowania oraz pierwszy instruktaż na temat Suite.
» Więcej informacji

Nach oben

Update

Wspólnie z Państwem zastanawiamy się, jakie nowości mogą być dla Państwa przydatne oraz uczymy, jak korzystać z nowych funkcji i modułów. Poza tym wspólnie analizujemy istniejącą infrastrukturę baramundi Management Suite pod kątem możliwości udoskonalenia.
» Więcej informacji

Nach oben

OS-Install

Na warsztatach OS-Install pracujemy wraz z uczestnikami nad inwentaryzacją i definiujemy żądaną instalację systemu operacyjnego. W ramach tych warsztatów wykonujemy pobieranie i dostosowanie systemu operacyjnego łącznie z integracją sterowników. Wdrażamy związane z systemem aplikacje i testujemy zautomatyzowane obiekty.
» Więcej informacji

Nach oben

Deploy

Wspólnie z klientem automatyzujemy przykładowe programy z wykorzystaniem różnych mechanizmów instalacyjnych. Jednocześnie wykorzystujemy konkretne aplikacje używane w firmie klienta.
» Więcej informacji

Nach oben

Mobile Devices

Wspólnie z klientem wykonujemy podstawową konfigurację i integrację modułu Mobile Devices w infrastrukturze klienta. Razem opracowujemy wymagania dla wdrożenia i inwentaryzacji urządzeń oraz dystrybucji aplikacji i konfiguracji.
» Więcej informacji

Nach oben

Inventory

Pokazujemy nasze metody Best Practise w celu szczegółowego zanalizowania zinwentaryzowanych danych z systemów klienta. Zautomatyzowane oprogramowanie jest kojarzone z wygenerowanymi informacjami inwentaryzacyjnymi.
» Więcej informacji

Nach oben

Patch Management/Managed Software

Przedstawiamy aktualizację produktów (np. Microsoft) za pomocą baramundi Patch Management i baramundi Managed Software. Zgodnie z Państwa wymaganiami wspólnie opracowujemy odpowiednią konfigurację.
» Więcej informacji

Nach oben

Inne

Produkt baramundi Management Suite ma jeszcze wiele innych funkcji i modułów, które możemy Państwu zaoferować.
» Więcej informacji

Nach oben

Kontakt

Pani Sabina Gormanns-Beetz
Fon: +49 (821) 5 67 08 - 555 
E-mail: » sabina.gormanns[at]baramundi.de

Nach oben

Nach oben


up