Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Oferty warsztatów

Getting Started

Warsztaty Getting Started stanowią podstawę wdrożenia baramundi Management Suite w przedsiębiorstwie. Obejmują one inwentaryzację i opracowanie koncepcji pierwszej instalacji oraz konfiguracji bMS na bazie infrastruktury i wymagań. Uczestnicy otrzymują wsparcie podczas konfigurowania oraz pierwszy instruktaż na temat Suite.
» Więcej informacji

Update

Wspólnie z Państwem zastanawiamy się, jakie nowości mogą być dla Państwa przydatne oraz uczymy, jak korzystać z nowych funkcji i modułów. Poza tym wspólnie analizujemy istniejącą infrastrukturę baramundi Management Suite pod kątem możliwości udoskonalenia.
» Więcej informacji

OS-Install

Na warsztatach OS-Install pracujemy wraz z uczestnikami nad inwentaryzacją i definiujemy żądaną instalację systemu operacyjnego. W ramach tych warsztatów wykonujemy pobieranie i dostosowanie systemu operacyjnego łącznie z integracją sterowników. Wdrażamy związane z systemem aplikacje i testujemy zautomatyzowane obiekty.
» Więcej informacji

Deploy

Wspólnie z klientem automatyzujemy przykładowe programy z wykorzystaniem różnych mechanizmów instalacyjnych. Jednocześnie wykorzystujemy konkretne aplikacje używane w firmie klienta.
» Więcej informacji

Mobile Devices

Wspólnie z klientem wykonujemy podstawową konfigurację i integrację modułu Mobile Devices w infrastrukturze klienta. Razem opracowujemy wymagania dla wdrożenia i inwentaryzacji urządzeń oraz dystrybucji aplikacji i konfiguracji.
» Więcej informacji

Inventory

Pokazujemy nasze metody Best Practise w celu szczegółowego zanalizowania zinwentaryzowanych danych z systemów klienta. Zautomatyzowane oprogramowanie jest kojarzone z wygenerowanymi informacjami inwentaryzacyjnymi.
» Więcej informacji

Patch Management/Managed Software

Przedstawiamy aktualizację produktów (np. Microsoft) za pomocą baramundi Patch Management i baramundi Managed Software. Zgodnie z Państwa wymaganiami wspólnie opracowujemy odpowiednią konfigurację.
» Więcej informacji

Inne

Produkt baramundi Management Suite ma jeszcze wiele innych funkcji i modułów, które możemy Państwu zaoferować.
» Więcej informacji