Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Szkolenia

Osiągnij wyższy poziom – dzięki szkoleniom baramundi

Skorzystaj ze wszystkich dostępnych korzyści baramundi Management Suite: opracowaliśmy specjalne szkolenia związane z naszym oprogramowaniem, które oferujemy indywidualnie klientom i partnerom dystrybucyjnym w naszej siedzibie w Augsburgu lub w pomieszczeniach firmy Integrata w Berlinie. Uczestnicząc w szkoleniach możesz skorzystać z naszego know-how w zakresie najnowszych funkcji produktów oraz standardów!

Dzięki szkoleniom baramundi administratorzy lub partnerzy dystrybucyjni mogą szybko uaktualnić swoją wiedzę, bliżej poznać zagadnienia związane z ujednoliconym zarządzaniem punktami końcowymi oraz pogłębić znajomość wybranych obszarów.

Nach oben

Szkolenia w języku angielskim dla naszych partnerów

Obecnie oferujemy szkolenia w języku angielskim wyłącznie dla naszych partnerów. Jako partner zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu podstaw i funkcji baramundi Management Suite (bMS). Objaśniamy zasady pracy z bMS oraz prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące każdego modułu bMS w oparciu o analizy przypadków.

W celu uzyskania bliższych informacji i zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu dla partnerów należy odwiedzić stronę » www.baramundi.com

Nach oben

Pozostałe szkolenia: oferta w języku niemieckim

Dla klientów niemieckojęzycznych dostępna jest bogata oferta kursów. W ofercie mamy szkolenia poświęcone takim zagadnieniom jak Windows 10, podstawy, urządzenia mobilne, administrowanie serwerami, aktualizacje, automatyzacja i połączenia. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy na stronę » www.baramundi.de.

Nach oben


up