Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Oferta rozwiązań

Inteligentna konfiguracja systemu IT

Produkt baramundi Management Suite ma wiele różnych zastosowań, a więc jest wykorzystywany przez wielu klientów do bardzo różnych celów: od automatycznej instalacji systemów operacyjnych i aplikacji poprzez zabezpieczanie danych w firmach aż po konkretne wspomaganie innych aplikacji. W każdym przypadku użytkownicy mogą oszczędzać swój czas i chronić zasoby, obniżając budżety przeznaczone na systemy komputerowe nawet o 85%, jeśli chodzi o zadania rutynowe.

Czy blisko, czy daleko – z baramundi możesz zarządzać wszystkimi urządzeniami końcowymi

Dzięki pakietowi baramundi Management Suite możesz również uzyskać dostęp do klasycznych urządzeń z systemem Windows, będących poza siecią firmową, za pośrednictwem internetowego łącza Endpoint Management (IEM). Aby zapewnić bezpieczeństwo łącza internetowego, używamy certyfikatów serwera oraz strony docelowej, zaszyfrowanej komunikacji (HTTPS) oraz bramki baramundi o rozszerzonych opcjach. Aby ułatwić obsługę biur oraz punktów usługowych, rozwiązanie to wspiera punkty końcowe, które znajdują się w zaufanej sieci. Jeśli pracownicy stale przebywają w biurze domowym lub pracują nad projektem u klienta, administratorzy – dzięki usłudze baramundi Management Suite – mogą zarządzać urządzeniami końcowymi także w obrębie niezaufanych sieci.

Nach oben


up