Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Whitepaper

Do sekcji Download "Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację"

Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację

Dla Państwa, jako administratorów, odpowiedzialność za dział IT oznacza wiele rutynowych czynności i zbyt mało czasu na zadania strategiczne. Jednocześnie współpracownicy mają coraz większe wymagania wobec sprawnie działającej i optymalnie zabezpieczonej infrastruktury informatycznej. Aby zapewnić sobie zasoby czasowe niezbędne do pełnienia zadań administracyjnych i sprostania wszystkim wymaganiom, konieczna jest automatyzacja poszczególnych procesów IT.

W naszej bezpłatnej publikacji zaprezentujemy Państwu, które zadania administracyjne wymagają automatyzacji.

» Pobierz bezpłatne materiały

Nach oben

Do sekcji Download "Enterprise Mobility Management"

Enterprise Mobility Management

Używanie urządzeń mobilnych stało się w wielu firmach standardem i pracownicy chcą mieć możliwość dostępu do danych firmowych ze swoich urządzeń mobilnych. Firmy mogą z tego czerpać pewne korzyści, jednak administratorzy IT muszą być świadomi ryzyka, jakie to rozwiązanie z sobą niesie.

Czy mają Państwo kontrolę nad wszystkimi urządzeniami mobilnymi? Zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją, która prezentuje sposoby bezpiecznej i przejrzystej integracji urządzeń mobilnych z infrastrukturą IT i zarządzania nimi.

» Pobierz bezpłatne materiały

Nach oben

Do sekcji Download "Zarządzanie słabymi punktami"

Zarządzanie słabymi punktami

Nieaktualne oprogramowanie i brakujące patche stanowią otwarte drzwi w przypadku cyberataków. Właśnie dlatego muszą Państwo mieć orientację w lukach bezpieczeństwa wszystkich komputerów w przedsiębiorstwie, aby móc jak najszybciej wyeliminować niebezpieczne, słabe punkty. Zachęcamy do zabezpieczenia firmowej infrastruktury IT przed szkodliwym oprogramowaniem i hakerami!

Z naszej publikacji dowiedzą się Państwo, jakie zagrożenia dla sieci firmowej niosą za sobą słabe punkty komputerów oraz w jaki sposób chronić swoje otoczenie informatyczne.

» Pobierz bezpłatne materiały

Nach oben


up