Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przykład sukcesu

Selgros Cash&Carry

Transgourmet Polska Sp. z o.o. wdrożył oprogramowanie baramundi Management Suite do zarządzania siecią firmową

Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry, sieć hurtowni dla przedsiębiorców należąca do Transgourmet Polska Sp. z o.o., wdrożyła oprogramowanie baramundi Management Suite na ponad 1 700 stacjach roboczych. Firma w ten sposób chce wyjść naprzeciw wyzwaniom przyszłości, które związane są ze znacznymi zmianami w infrastrukturze IT, m.in. migracją do nowej domeny i upgradem systemów operacyjnych wszystkich stacji klienckich w celu ujednolicenia konfiguracji pod Windows 10.

» PDF, 210 KB

Nach oben

Alfred Ritter GmbH & Co. KG

Koniec z przestarzałym, ręcznym administrowaniem urządzeniami

Alfred Ritter GmbH & Co. KG

Znana z marki czekolady RITTER SPORT firma Alfred Ritter GmbH & Co. KG z siedzibą w Waldenbuch w Szwabii skorzystała z zakończenia umowy z dostawcą usług IT, aby poszukać nowoczesnego i kompleksowego rozwiązania do zarządzania urządzeniami końcowymi. Odpowiedzią na jej potrzeby okazał się producent oprogramowania z Augsburga – firma baramundi.

» PDF, 999 KB

Nach oben

Warbud SA

Warbud SA stawia na automatyzację infrastruktury informatycznej i wdraża pakiet baramundi

Warbud SA

Jedna z największych spółek budowlanych w Polsce, Warbud S.A. wybrała baramundi Management Suite. Firma zamierza wdrożyć oprogramowanie baramundi na wszystkich stacjach roboczych do końca 2015 roku. Warbud zdecydował się na wybór większości dostępnych modułów baramundi Management Suite, co pozwoli zoptymalizować koszty pracy działu IT oraz uprościć administrowanie siecią firmową.

» PDF, 499 KB

Nach oben


up