Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przykład sukcesu

Alfred Ritter GmbH & Co. KG

Koniec z przestarzałym, ręcznym administrowaniem urządzeniami

Alfred Ritter GmbH & Co. KG

Znana z marki czekolady RITTER SPORT firma Alfred Ritter GmbH & Co. KG z siedzibą w Waldenbuch w Szwabii skorzystała z zakończenia umowy z dostawcą usług IT, aby poszukać nowoczesnego i kompleksowego rozwiązania do zarządzania urządzeniami końcowymi. Odpowiedzią na jej potrzeby okazał się producent oprogramowania z Augsburga – firma baramundi.

» PDF, 999 KB

Nach oben

CD Projekt Red

"Nieustannie szukamy możliwości zaoferowania naszym programistom najlepszego środowiska pracy"

CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED, polski producent i wydawca gier komputerowych z siedzibą w Warszawie, znany ze stworzenia obsypanej międzynarodowymi nagrodami serii gier „Wiedźmin”, poszukiwał rozwiązania w zakresie automatyzacji, aby móc kontrolować liczne procesy aktualizacji i ulepszeń. Odpowiedzią na jego potrzeby okazał się producent oprogramowania z Augsburga – firma baramundi.

» PDF, 687 KB

Nach oben

Medway NHS Foundation Trust

Automatyczne zarządzanie urządzeniami końcowymi w środowiskach informatycznych o bardzo dużym znaczeniu

Medway NHS Foundation Trust

Medway NHS Foundation Trust to działająca dla dobra publicznego organizacja, na której działalność zezwolił brytyjski system służby zdrowia. Podmiot mieszczący się w mieście Gillingham obsługuje rocznie ponad pół miliona pacjentów w dystryktach Medway i Swale. Na liczbę tę składa się 110 tys. wizyt na oddziale ratunkowym, 62 tys. hospitalizacji i ponad 325 tys. świadczeń w ramach opieki ambulatoryjnej. Organizacja zatrudnia ponad 4 tys. osób, co sprawia, że jest jednym z największych pracodawców w Medway. Udziela się w niej również blisko 400 osób oferujących wsparcie w ramach takich inicjatyw jak szpitalna rozgłośnia radiowa czy działalność wolontariacka.

» PDF, 259 KB

Nach oben

WITTENSTEIN holding, Corp.

Większa wygoda i przejrzystość – zarządzanie urządzeniami końcowymi firmy baramundi

WITTENSTEIN holding, Corp.

Po przejęciu firmy baramundi software AG przez WITTENSTEIN SE w 2017 r., północno-amerykański oddział WITTENSTEIN holding, Corp. zdecydował się na wdrożenie w swoim oddziale w Ameryce Północnej jednolitego systemu do zarządzania urządzeniami końcowymi opracowanego przez firmę z Augsburga – rezultaty tej decyzji są nad wyraz interesujące.

» PDF, 165 KB

Nach oben

Selgros Cash&Carry

Transgourmet Polska Sp. z o.o. wdrożył oprogramowanie baramundi Management Suite do zarządzania siecią firmową

Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry, sieć hurtowni dla przedsiębiorców należąca do Transgourmet Polska Sp. z o.o., wdrożyła oprogramowanie baramundi Management Suite na ponad 1 700 stacjach roboczych. Firma w ten sposób chce wyjść naprzeciw wyzwaniom przyszłości, które związane są ze znacznymi zmianami w infrastrukturze IT, m.in. migracją do nowej domeny i upgradem systemów operacyjnych wszystkich stacji klienckich w celu ujednolicenia konfiguracji pod Windows 10.

» PDF, 210 KB

Nach oben

Warbud SA

Warbud SA stawia na automatyzację infrastruktury informatycznej i wdraża pakiet baramundi

Warbud SA

Jedna z największych spółek budowlanych w Polsce, Warbud S.A. wybrała baramundi Management Suite. Firma zamierza wdrożyć oprogramowanie baramundi na wszystkich stacjach roboczych do końca 2015 roku. Warbud zdecydował się na wybór większości dostępnych modułów baramundi Management Suite, co pozwoli zoptymalizować koszty pracy działu IT oraz uprościć administrowanie siecią firmową.

» PDF, 499 KB

Nach oben


up