Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przykład sukcesu

Alfred Ritter GmbH & Co. KG

Koniec z przestarzałym, ręcznym administrowaniem urządzeniami

Alfred Ritter GmbH & Co. KG

Znana z marki czekolady RITTER SPORT firma Alfred Ritter GmbH & Co. KG z siedzibą w Waldenbuch w Szwabii skorzystała z zakończenia umowy z dostawcą usług IT, aby poszukać nowoczesnego i kompleksowego rozwiązania do zarządzania urządzeniami końcowymi. Odpowiedzią na jej potrzeby okazał się producent oprogramowania z Augsburga – firma baramundi.

» PDF, 999 KB

Nach oben

CD Projekt Red

"Nieustannie szukamy możliwości zaoferowania naszym programistom najlepszego środowiska pracy"

CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED, polski producent i wydawca gier komputerowych z siedzibą w Warszawie, znany ze stworzenia obsypanej międzynarodowymi nagrodami serii gier „Wiedźmin”, poszukiwał rozwiązania w zakresie automatyzacji, aby móc kontrolować liczne procesy aktualizacji i ulepszeń. Odpowiedzią na jego potrzeby okazał się producent oprogramowania z Augsburga – firma baramundi.

» PDF, 687 KB

Nach oben

Medway NHS Foundation Trust

Automatyczne zarządzanie urządzeniami końcowymi w środowiskach informatycznych o bardzo dużym znaczeniu

Medway NHS Foundation Trust

Medway NHS Foundation Trust to działająca dla dobra publicznego organizacja, na której działalność zezwolił brytyjski system służby zdrowia. Podmiot mieszczący się w mieście Gillingham obsługuje rocznie ponad pół miliona pacjentów w dystryktach Medway i Swale. Na liczbę tę składa się 110 tys. wizyt na oddziale ratunkowym, 62 tys. hospitalizacji i ponad 325 tys. świadczeń w ramach opieki ambulatoryjnej. Organizacja zatrudnia ponad 4 tys. osób, co sprawia, że jest jednym z największych pracodawców w Medway. Udziela się w niej również blisko 400 osób oferujących wsparcie w ramach takich inicjatyw jak szpitalna rozgłośnia radiowa czy działalność wolontariacka.

» PDF, 259 KB

Nach oben

WITTENSTEIN holding, Corp.

Większa wygoda i przejrzystość – zarządzanie urządzeniami końcowymi firmy baramundi

WITTENSTEIN holding, Corp.

Po przejęciu firmy baramundi software AG przez WITTENSTEIN SE w 2017 r., północno-amerykański oddział WITTENSTEIN holding, Corp. zdecydował się na wdrożenie w swoim oddziale w Ameryce Północnej jednolitego systemu do zarządzania urządzeniami końcowymi opracowanego przez firmę z Augsburga – rezultaty tej decyzji są nad wyraz interesujące.

» PDF, 165 KB

Nach oben

Selgros Cash&Carry

Transgourmet Polska Sp. z o.o. wdrożył oprogramowanie baramundi Management Suite do zarządzania siecią firmową

Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry, sieć hurtowni dla przedsiębiorców należąca do Transgourmet Polska Sp. z o.o., wdrożyła oprogramowanie baramundi Management Suite na ponad 1 700 stacjach roboczych. Firma w ten sposób chce wyjść naprzeciw wyzwaniom przyszłości, które związane są ze znacznymi zmianami w infrastrukturze IT, m.in. migracją do nowej domeny i upgradem systemów operacyjnych wszystkich stacji klienckich w celu ujednolicenia konfiguracji pod Windows 10.

» PDF, 210 KB

Nach oben


up