Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

baramundi Competence Center

Centra Kompetencji baramundi mają co najmniej dwóch inżynierów projektu, dwóch wyszkolonych pracowników dystrybucji i wieloletnie doświadczenie w projektach w zakresie dystrybucji oprogramowań.  

Jako Centrum Kompetencji baramundi są Państwo osobą kontaktową dla potencjalnych nabywców. Wspólnie z nami przygotowują i prowadzą Państwo projekty. Oczywiście korzystają Państwo ze wszystkich transakcji i ze wszystkich następujących zleceń z atrakcyjną marżą.

Dzięki Państwa wysokiej kwalifikacji są Państwo w stanie przejąć first-level-support.  Korzstają Państwo nie tylko z dobrego biznesu. Włączamy Państwo także w rozwój produktu i dajemy Państwu tym samym możliwość dopasowania naszego oprogramowania do potrzeb Państwa klientów.    

Jak stać się Centrum Kompetencji baramundi, dowiedzą się Państwo w rozdziale „Jak zostać partnerem” oraz w naszym dziale zarządzania partnerstwem:

Telefon: +48-735-914454
E-Mail: » partner[at]baramundi.com

Nach oben


up