Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Management Suite

Odpowiedzialność za sprawy IT oznacza dla wielu administratorów: wiele rutynowych zadań i za mało czasu na inne ważne prace. Ale zadania, takie jak instalowanie systemów operacyjnych i oprogramowania, inwentaryzowanie sprzętu, zarządzanie sprzętem mobilnym czy dbanie o bezpieczeństwo danych, mogą być skutecznie automatyzowane.

Dzięki baramundi Management Suite

Pakiet baramundi Management Suite jest to wydajne, elastyczne oprogramowanie o budowie modułowej, przeznaczone do zarządzania aplikacjami typu klient. Potrafi ono niezawodnie wykonywać pracochłonne, rutynowe czynności i umożliwia wygodne zarządzanie środowiskiem IT – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z siecią niewielkiego przedsiębiorstwa, czy globalnym koncernem. baramundi Management Suite jest używany na całym świecie i zarządza sieciami od 100 do więcej niż 10 000 urządzeń końcowych.

baramundi Management Suite obejmuje cały cykl życia klienta PC, serwera lub urządzenia mobilnego – od zautomatyzowanej pierwszej instalacji i » inwentaryzacji poprzez utrzymanie i obsługę aż po bezpieczne usunięcie na końcu cyklu życia. Podstawowe funkcje zarządzania urządzeniami typu klient są także dostępne na urządzenia z systemem operacyjnym Apple macOS.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • elastyczne, wydajne zarządzanie klientami
  • produkt przyjazny w użyciu, łatwy w obsłudze
  • elastyczne licencje
  • oszczędność czasu i kosztów
  • szybsze i szersze wsparcie techniczne ze strony niemieckiego producenta
  • przestrzeganie niemieckich przepisów dotyczących ochrony danych

Nach oben

Nawet przy złożonych konfiguracjach można bardzo łatwo nad nimi panować i w każdej chwili wiedzieć, jaki status ma aktualnie każde urządzenie i każde zadanie: wiadomo, który klient instaluje dany program, czy instalacje się powiodły i jakie aplikacje mają być jeszcze instalowane. W razie błędów można poznać ich przyczyny. Zdefiniowane procesy i konfiguracje można wykorzystywać wielokrotnie, oszczędzając w ten sposób cenny czas.

Już w pierwszym roku baramundi Management Suite pozwala zmniejszyć koszty instalacji i konserwacji o około jedną trzecią. A przez kilka lat bieżący budżet tych pozycji zmniejszy się nawet o 15%. Wystarczy wypróbować.

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Management Suite są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy. Oddzielna licencja na serwer nie jest potrzebna. Poza tym wystarczy zakupić tylko te moduły, które są rzeczywiście potrzebne, mając jednocześnie pewność, że można je w dowolnej chwili bez problemu rozbudować. Nasi pracownicy działu sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up