Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Fujitsu DeskView

Od wersji 2014 R2 baramundi Management Suite oferuje we współpracy z firmą Fujitsu zintegrowane rozwiązanie do zarządzania właściwościami związanymi ze sprzętem. Powiązane z tym funkcjonalności korzystają z narzędzi z rodziny Fujitsu DeskView Manageability i integrują ich możliwości z baramundi Management Suite. W ten sposób w ramach inwentaryzacji i konfiguracji urządzeniami Fujitsu typu klient można zarządzać na poziomie BIOS.

Nach oben

Hardware Inventory

Sprawdzone mechanizmy baramundi Management Suite sterują wszystkimi funkcjami. Zalicza się do nich inwentaryzacja i konfiguracja ustawień BIOS oraz aktualizacja oprogramowania wbudowanego BIOS/UEFI. Upraszcza to zadania, jak » migracja systemu operacyjnego, zarządzanie zabezpieczeniami i wprowadzanie nowego sprzętu.

Na przykład w ramach projektów migracji oprócz zwykłego oprogramowania można też centralnie i automatycznie zaktualizować oprogramowanie wbudowane urządzeń typu klient. Na poziomie BIOS można tez poczynić przygotowania, aby później móc włączyć funkcje zabezpieczeń Windows, jak BitLocker.

Za pomocą Fujitsu Feature Finder można dowiedzieć się, jakie systemy i jaki zakres funkcji jest obsługiwany przez DeskView: » http://www.fujitsu.com/fts/solutions/business-technology/manageability/feature-finder.html

Nach oben

Partner

Producentem DeskView jest nasz partner Fujitsu.

Fujitsu Technology Solutions GmbH
Mies-van-der-Rohe-Straße 8
80807 München, Niemcy

Nasi pracownicy działu sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.
E-mail: » sales[at]baramundi.com
Tel: +49 (821) 5 67 08 - 300

O Fujitsu

Fujitsu to czołowy japoński producent rozwiązań biznesowych opartych na technologii informacyjnej i telekomunikacyjnej (ITK), który oferuje szeroką gamę produktów, rozwiązań i usług technologicznych. Przedsiębiorstwo ma około 162 000 współpracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. Fujitsu wykorzystuje swoje doświadczenie w branży ITK, aby wraz z klientami kształtować przyszłość przedsiębiorstwa. W roku obrotowym 2013 (do 31 marca 2014) firma Fujitsu Limited (TSE:6702) z siedzibą w Tokio, Japonia, osiągnęła skonsolidowany obrót roczny w wysokości 4,8 bilionów jenów (46 miliardów USD).

Nach oben


up