Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Mobile Devices

Mobilne urządzenia odgrywają coraz większą rolę w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Tablety i smartfony są uzupełnieniem laptopów i ułatwiają pracownikom kontakt z firmą również wtedy, gdy znajdują się poza nią. Jednocześnie jednak duża liczba różnych mobilnych urządzeń końcowych utrudnia życie pracownikom działów IT. Bo przecież również te urządzenia muszą spełniać obowiązujące w firmie wymagania i zasady bezpieczeństwa. W ramach skutecznego zarządzania urządzenia mobilne muszą być częścią standardowego systemu zarządzania cyklem życia urządzeń. Rozwiązanie: baramundi Mobile Devices do efektywnego zarządzania i konfigurowania sprzętu oraz egzekwowania przepisów bezpieczeństwa.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • zautomatyzowane zarządzanie mobilnymi urządzeniami końcowymi z systemami Android, iOS i Windows Phone
  • pełny cykl życia mobilnego urządzenia od wprowadzenia aż po zdalne usunięcie z systemu
  • Prosta konfiguracja urządzeń mobilnych za pomocą międzyplatformowych profili użytkownika
  • zarządzanie urządzeniami również spoza firmowej sieci
  • konsekwentne egzekwowanie przestrzegania zasad zgodności z prawem i ochrony cennych danych przedsiębiorstwa
  • integracja prywatnych urządzeń pracowników (Bring Your Own Device – BYOD)
  • integracja ze sprawdzonym, wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika baramundi Management Suite
  • zabezpieczenie wrażliwych danych firmowych za pomocą czarnych i białych list aplikacji
  • Konfiguracja aplikacji dla iOS

Nach oben

Zyskać na czasie i bezpieczeństwie

Zarządzanie i zabezpieczenia mobilnych urządzeń końcowych są szczególnym wyzwaniem nie tylko dla wielkich koncernów, ale i dla małych i średnich przedsiębiorstw. Mając baramundi Mobile Devices, można te zadania realizować w sposób zautomatyzowany według znormalizowanych procedur. W ten sposób można zyskać cenny czas i dodatkowe bezpieczeństwo.

Obsługiwane systemy operacyjne

System baramundi Mobile Devices obsługuje wszystkie urządzenia typu iPhone i iPad z systemami iOS od wersji iOS 7 włącznie i nowszymi. Google Android jest obsługiwany od wersji 4.0.4. Ponadto obsługiwany jest Windows Phone 8.1 lub nowszy.

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Mobile Devices są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up