Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Mobile Devices

Mobilne urządzenia odgrywają coraz większą rolę w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Tablety i smartfony są uzupełnieniem laptopów i ułatwiają pracownikom kontakt z firmą również wtedy, gdy znajdują się poza nią. Jednocześnie jednak duża liczba różnych mobilnych urządzeń końcowych utrudnia życie pracownikom działów IT. Bo przecież również te urządzenia muszą spełniać obowiązujące w firmie wymagania i zasady bezpieczeństwa. W ramach skutecznego zarządzania urządzenia mobilne muszą być częścią standardowego systemu zarządzania cyklem życia urządzeń. Rozwiązanie: baramundi Mobile Devices do efektywnego zarządzania i konfigurowania sprzętu oraz egzekwowania przepisów bezpieczeństwa.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • zautomatyzowane zarządzanie mobilnymi urządzeniami końcowymi z systemami Android, iOS i Windows Phone
  • pełny cykl życia mobilnego urządzenia od wprowadzenia aż po zdalne usunięcie z systemu
  • Prosta konfiguracja urządzeń mobilnych za pomocą międzyplatformowych profili użytkownika
  • zarządzanie urządzeniami również spoza firmowej sieci
  • konsekwentne egzekwowanie przestrzegania zasad zgodności z prawem i ochrony cennych danych przedsiębiorstwa
  • integracja prywatnych urządzeń pracowników (Bring Your Own Device – BYOD)
  • integracja ze sprawdzonym, wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika baramundi Management Suite
  • zabezpieczenie wrażliwych danych firmowych za pomocą czarnych i białych list aplikacji
  • Konfiguracja aplikacji dla iOS

Nach oben

Zyskać na czasie i bezpieczeństwie

Zarządzanie i zabezpieczenia mobilnych urządzeń końcowych są szczególnym wyzwaniem nie tylko dla wielkich koncernów, ale i dla małych i średnich przedsiębiorstw. Mając baramundi Mobile Devices, można te zadania realizować w sposób zautomatyzowany według znormalizowanych procedur. W ten sposób można zyskać cenny czas i dodatkowe bezpieczeństwo.

Obsługiwane systemy operacyjne

System baramundi Mobile Devices obsługuje wszystkie urządzenia typu iPhone i iPad z systemami iOS od wersji iOS 7 włącznie i nowszymi. Google Android jest obsługiwany od wersji 4.0.4. Ponadto obsługiwany jest Windows Phone 8.1 lub nowszy.

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Mobile Devices są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up