Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

baramundi File Protection powered by DriveLock

Nieważne czy chodzi o prezesa, członka rady nadzorczej, administratora IT, czy pracownika działu - ochrona wrażliwych informacji firmowych jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Utrata danych biznesowych może prowadzić do pogorszenia wizerunku firmy oraz nałożenia stale rosnących kar finansowych (patrz: » unijne rozporządzenie o ochronie danych), jednak nadal największym i najistotniejszym problemem jest utrata danych sama w sobie.

Szyfrowanie wrażliwych informacji w całym przedsiębiorstwie chroni nie tylko przed zagrożeniami powodowanymi przez samych pracowników, lecz jednocześnie przed utratą i kradzieżą danych w przypadku stosowania zewnętrznych nośników danych lub przechowywania w chmurze.

Nach oben

Niezawodne szyfrowanie wrażliwych danych

baramundi File Protection powered by DriveLock umożliwia szyfrowanie na poziomie plików warunkowane użytkownikami lub grupami. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko bardzo łatwą konfigurację, lecz również spełnia wszystkie wymagania stawiane opłacalnemu systemowi, który nadaje się do stosowania w całym przedsiębiorstwie.

W ten sposób można niezawodnie i szybko szyfrować szczególnie wrażliwe dane zgromadzone na komputerach lokalnych, w centralnym katalogu serwera przedsiębiorstwa lub w wykorzystującej technologię chmury usłudze np. Dropbox, Microsoft OneDrive lub Google Drive.

Nach oben

Najważniejsze informacje w skrócie

  • Szyfrowanie kontenerów (Enc2Go)
  • Szyfrowanie plików i folderów (FFE)
  • Lokalnie lub w chmurze: Microsoft OneDrive, Google Drive, Dropbox
  • Administracja na poziomie centralnym i lokalnym
  • Wymuszone szyfrowanie
  • Przywracanie w trybie online i offline

Nach oben


up