Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Funkcje Personal Backup

Efektywne zabezpieczanie plików i ustawień osobistych

Narzędzie baramundi Personal Backup rozwiązuje problem przypadkowego usuwania lub zastępowania dokumentów, a także umożliwia przywracanie starych ustawień. Również na nowo zainstalowanym komputerze.

Wykorzystując baramundi Personal Backup do zabezpieczenia danych, można mieć więcej czasu na rzeczywiście produktywne prace. Narzędzie to umożliwia komfortowe zabezpieczanie wszystkich danych użytkownika, na przykład dokumentów Office i ustawień — osobistych preferencji w aplikacjach.  

Przywracanie plików osobistych

Moduł baramundi Personal Backup regularnie wykonuje kopie zapasowe osobistych dokumentów, plików i ustawień. W razie potrzeby można przywrócić każdą wersję. A po nowej instalacji za pomocą baramundi OS-Install baramundi Personal Backup automatycznie przywraca stare pliki i ustawienia.

Łatwe zarządzanie

Dzięki przejrzystym szablonom zabezpieczania możliwe jest łatwe definiowanie tego, co, gdzie i jak ma być zabezpieczane. Szablony te nadają się do wygodnego zarządzania i rozszerzania. Jeden zestaw szablonów do rozbudowy jest dostarczany z produktem.

Wszystkie zadania w zakresie zabezpieczania i przywracania danych mogą być sterowane centralnie przez system sterowania zadaniami baramundi Management Suite. Istnieje możliwość definiowania ważności i powtórzeń, interakcji użytkownika i wielu innych ustawień.

Pierwsza instalacja i ponowna instalacja

Można uniknąć pracochłonnego diagnozowania błędów w razie problemów z oprogramowaniem — wystarczy całkowicie przeinstalować — automatycznie, kilkoma kliknięciami myszą. Moduły baramundi OS-Install, baramundi Deploy i baramundi Patch Management chętnie podejmą się tego zadania. A baramundi Personal Backup błyskawicznie przywróci automatycznie skopiowane wcześniej dane i ustawienia.

Chcesz zabezpieczyć cały system? Polecamy baramundi Disaster Recovery.  

Nach oben


up