Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Patch Management

Automatyczna aktualizacja oprogramowania

Zapewnienie bezpieczeństwa systemów komputerowych oznacza również: dostarczanie aktualnych łat do oprogramowania. Łaty usuwają luki w zabezpieczeniach, korygują błędy i rozszerzają funkcje.

Wyobraźmy sobie, że mamy pracownika, który na bieżąco śledzi aktualne łaty do programów Microsoft i pobiera je samodzielnie z Internetu. Pracownika, który je samodzielnie instaluje zgodnie z Państwa wymaganiami lub pyta, kiedy i co ma zainstalować. Pracownika, który pracuje codziennie przez 24 godziny na dobę i kosztuje tyle, co opłata licencyjna za naprawdę dobry program. Gdzie można znaleźć takiego pracownika?

Po prostu — w baramundi Management Suite. Dzięki temu rozwiązaniu można zadbać o to, aby wszystkie udostępnione przez Microsoft łaty były bezpiecznie, szybko i niezawodnie instalowane. W ten sposób można oszczędzać czas i pieniądze — i usunąć luki w zabezpieczeniach. 

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • pomaga w wykrywaniu zagrożeń dla bezpieczeństwa
  • skuteczne zarządzanie łatami do aktualizacji zabezpieczeń i aktualizacji funkcjonalnych firmy Microsoft
  • natychmiastowa skuteczność dzięki automatycznej aktualizacji
  • łatwa obsługa i krótki czas wdrożenia
  • akceptacja łat na podstawie reguł
  • bezpośrednia rejestracja statusu zadań

Nach oben

Narzędzie baramundi Patch Management obsługuje wszystkie powszechnie dostępne na rynku systemy operacyjne Microsoft — Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows Server 2012(R2) i Windows Server 2008(R2) z natywną instalacją. A poza tym: Za pomocą » baramundi Managed Software można łatwo i skutecznie obsługiwać aktualizacje do wielu aplikacji producentów innych niż Microsoft.

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Patch Management są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Oddzielna licencja na serwer nie jest potrzebna. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up