Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Funkcje Patch Management

Szybka dystrybucja łat bez przeszkadzania użytkownikom w pracy

Narzędzie baramundi Patch Management sprawdza komputery w sieci pod kątem wymaganych łat i instaluje wszystkie aktualizacje. Pracownicy mogą bez przeszkód nadal pracować. Instalacje odbywają się w tle, a niezbędne restartowanie systemu odbywa się jednokrotnie po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji, aby czas instalacji był jak najkrótszy. Ponieważ łaty mogą być instalowane z różnych serwerów, nie występuje przeciążenie sieci.

Łatwa i elastyczna obsługa

Chociaż baramundi Patch Management działa automatycznie, wykonuje tylko to, co chce i na co pozwala administrator. Obsługa jest bardzo łatwa i wymaga tylko krótkiego wdrożenia. Użytkownik definiuje, które elementy mają zostać automatycznie zainstalowane i kiedy ma być o nie pytany. Narzędzie baramundi Patch Management bezpiecznie pobiera poprawki i na żądanie automatycznie je rozdziela.

Administrator ma przez cały czas kontrolę nad stanem łat, może w kontrolowany sposób je instalować na poszczególnych komputerach lub grupach, a także w całych domenach i oddziałach. A jeśli łata ma być odinstalowana, również to zadanie jest wykonywane w sposób centralny.

Zgodnie z obowiązującymi zasadami

Automatycznie oznacza również pod kontrolą. Administrator określa, jak ma dla niego pracować baramundi Patch Management. Może on zdecydować o tym, czy systemy mają być sprawdzane tylko pod kątem brakujących łat i czy łaty mają być od razu instalowane. Łaty mogą być zatwierdzane automatycznie lub ręcznie. Można również ustalać reguły dla różnych grup w systemie IT. Wystarczy wypróbować!

Najwyższe bezpieczeństwo dzięki Patch-Baselines

Za pomocą Patch-Baselines można zapewnić niezawodną ręczną procedurę instalacji łat na bazie reguł. Załóżmy, że dwóch różnych administratorów odpowiada za serwery i łaty: Wtedy administrator odpowiedzialny za łaty może za pomocą Baselines określać ścisłe wymagania czasowe dla ich instalacji i wymagania te kontrolować. Nie musi on ingerować w reguły eksploatacji serwerów, a mimo to może zapewnić ich odpowiednio szybkie zamknięcie w razie luk w zabezpieczeniach.

Bezpieczeństwo przez jakość

Firma baramundi dba o doskonałą jakość pakietu baramundi Management Suite — również po sprzedaży jest nadal dostępna dla klienta. Na przykład aktualizowana baza danych z łatami jest dostępna bardzo szybko w dniu jej opublikowania przez Microsoft. Oczywiście każda łata jest najpierw kontrolowana w ramach zapewnienia jakości. Dzięki temu baramundi Management Suite zapewnia automatycznie kontrolowane bezpieczeństwo między poszczególnymi instalacjami łat. 

Nach oben


up