Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd OS-Install

Szybka instalacja oryginalnych systemów operacyjnych

Cykl życia komputera obejmuje zwykle kilka instalacji systemu operacyjnego. Dzięki baramundi OS-Install można je wykonywać automatycznie. A w razie problemów z systemem można uniknąć długotrwałego diagnozowania i naprawiania — wystarczy kilka kliknięć myszą, aby mieć nowy, sprawny system. Bezpośrednio potem, również automatycznie można przeprowadzić dystrybucję oprogramowania za pomocą baramundi Deploy i zainstalować wszystkie aplikacje przewidziane dla danego komputera.

Niezależnie od stopnia skomplikowania systemu IT baramundi OS-Install sprawia, że instalacja odpowiedniego systemu operacyjnego na sprzęcie odbywa się łatwo i szybko. Tempo i jakość działania baramundi OS-Install zostały potwierdzone zarówno w testach kompatybilności Microsoft, jak i w niezależnych badaniach. Ale tempo to jeszcze nie wszystko: za pomocą baramundi OS-Install systemy operacyjne można instalować według indywidualnych wymagań.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • całkowicie automatyczne i natywne instalowanie systemów operacyjnych
  • automatyczne wykrywanie sprzętu i przydzielanie sterowników
  • łatwa aktualizacja – zintegrowany system zarządzania licencjami
  • wysoka wydajność

Nach oben

Rozwiązanie formatuje i tworzy partycje na dysku komputera klienta, wykonuje instalację natywną i konfiguruje system — wszystko w jednej operacji. Praca baramundi OS-Install odbywa się bez dodatkowej ingerencji administratora.

Windows jako usługa (Windows as a Service)

  • przejrzystość poprzez ukazanie dokładnych stanów wersji i przynależnych im rodzajów serwisu
  • elegancka aktualizacja poprzez in place upgrade

Narzędzie baramundi OS-Install obsługuje wszystkie powszechnie dostępne na rynku systemy operacyjne Microsoft — Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows Server 2012(R2) i Windows Server 2008(R2) z natywną instalacją. Za pomocą narzędzia baramundi Deploy, które jest oczywiście automatycznie zintegrowane z procesem, można również zapewnić niezawodną dystrybucję aplikacji.

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi OS-Install są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Oddzielna licencja na serwer nie jest potrzebna. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up