Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd OS-Cloning

Wierne kopiowanie systemów

Nie każdy komputer musi być instalowany za pomocą oryginalnych mechanizmów instalacyjnych. Jeśli jeden system operacyjny ma być bardzo szybko rozprowadzony na identyczne komputery, zalety klonowania są oczywiste: System jest kopiowany na wszystkie komputery i można zaoszczędzić dużo czasu. Do instalacji systemów za pomocą baramundi OS-Cloning świetnie nadają się na przykład projekty kasowe, komputery szkoleniowe i inne systemy, które są indywidualizowane tylko w niewielkim stopniu.

Narzędzie baramundi OS-Cloning bazuje na naszej zaawansowanej i wypróbowanej technologii Disaster Recovery. Obsługiwane są wszystkie dostępne na rynku systemy operacyjne Microsoft. Za pomocą baramundi OS-Cloning można bez dodatkowych ingerencji administratora tworzyć dowolną liczbę wiernych kopii komputera. 

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • całkowicie automatyczna, szybka instalacja identycznych systemów
  • anonimowy system master i standardowy mechanizm Microsoft „sysprep”
  • personalizacja systemu docelowego
  • bazuje na technologii baramundi Disaster Recovery
  • szczególnie polecany do stosowania z systemami Windows 7 i Windows 8

Nach oben

Natywna instalacja czy klonowanie?

Natywna instalacja czy klonowanie? Dla niektórych jest to zasadnicze pytanie, a dla baramundi po prostu dwie inteligentne możliwości rozwiązania jednego zadania. Wszystko zależy od celu.

Natywna instalacja za pomocą baramundi OS-Install i baramundi Deploy tworzy zindywidualizowany system z wszystkimi dopasowanymi sterownikami — tak jak w przypadku instalacji ręcznej. Zapewnione jest również wsparcie techniczne ze strony producenta.

Klonowanie za pomocą baramundi OS-Cloning umożliwia natomiast szybkie i niezawodne wyposażenie takich samych komputerów w taki sam system. Na żądanie mogą być również instalowane aplikacje i łaty.  

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi OS-Install są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Oddzielna licencja na serwer nie jest potrzebna. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up