Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Managed Software

Automatyczna aktualizacja aplikacji

Aktualne oprogramowanie to absolutna konieczność, jeśli chodzi o bezpieczeństwo systemów komputerowych. Dotyczy to nie tylko systemu operacyjnego, ale również wielu używanych w firmach aplikacji. Zgodnie z najnowszymi badaniami firmy Kaspersky, ataki są skierowane przede wszystkim na Java (Oracle), ale problem dotyczy również produktów Adobe (Acrobat Reader, Flash Player).

Jednak skrócenie cyklów aktualizacji standardowego oprogramowania jest często przyczyną problemów z czasem. Administratorzy muszą niemałą część swego czasu i zasobów poświęcać na rutynowe zadania, takie jak ocena nowych wersji, pobieranie, pakietowanie i dystrybucja aktualizacji oprogramowania.

Za pomocą baramundi Managed Software można w sposób zautomatyzowany rozprowadzać aktualizacje i łaty dla wszystkich najważniejszych aplikacji — sprawdzone przez ekspertów i przygotowane do dystrybucji. W ten sposób można oszczędzać czas i zasoby oraz zwiększyć bezpieczeństwo systemu.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • gotowe do dystrybucji pakiety z aktualizacjami i łatami do programów
  • szybka dostępność łat istotnych dla bezpieczeństwa
  • łatwe zarządzanie instalacją, odinstalowywaniem i łatami bezpieczeństwa
  • sprawdzanie i pakietowanie wszystkich aktualizacji przez ekspertów
  • oszczędność czasu i zasobów
  • utrzymanie aktualności i bezpieczeństwa aplikacji

Nach oben

Wszystkie pakiety mogą być również wykorzystywane do pierwszych instalacji, aktualizacji lub do odinstalowania i są doskonale zintegrowane z baramundi Inventory. W razie potrzeby można również zapisywać własne dane lub definiować zasady używania oprogramowania Application Usage Tracking.

» Wszystkie produkty

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Managed Software są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Warunkiem jest posiadanie licencji na środowisko baramundi Management Suite (od wersji 8.5) przynajmniej z modułem baramundi Deploy. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up