Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Funkcje Managed Software

Perfekcyjne przygotowanie

Eksperci od oprogramowania z firmy baramundi zajmują się monitorowaniem aktualizacji do wielu standardowych aplikacji, a także pakietowaniem, testowaniem i kontrolowanym udostępnianiem. Aktualizacje istotne dla bezpieczeństwa są udostępniane w jak najkrótszym czasie — po pełnym przetestowaniu i przygotowaniu do wprowadzenia. Wszystkie pakiety mogą być również wykorzystywane do pierwszych instalacji, aktualizacji lub do odinstalowania i są doskonale zintegrowane z baramundi Inventory. W razie potrzeby można również zapisywać własne dane lub definiować zasady używania oprogramowania Application Usage Tracking.

Szybkie udostępnianie aktualizacji

W baramundi Management Center można uzyskać szczegółowe informacje o udostępnionych aktualizacjach, np.: jak poważna jest luka w zabezpieczeniach i na co należy zwrócić uwagę przy instalowaniu poprawek. Właściciel decyduje, jakie aktualizacje mają być automatycznie instalowane na poszczególnych komputerach. Przed instalacją można jeszcze dopasować ważne parametry do własnych potrzeb, np. numery licencji, adresy serwerów, miejsce instalacji.

Za pomocą opcji „zatwierdzenie do testu” aktualizacje można rozprowadzić tylko w wybranych systemach. W ten sposób można sprawdzić kompatybilność aktualizacji z systemem operacyjnym przed jej wdrożeniem w całym przedsiębiorstwie. Automatyczna dystrybucja aktualizacji za pomocą baramundi Management Suite to oszczędność czasu, zasobów ludzkich i pieniędzy. 

Nach oben

Zalety dla firm korzystających z baramundi Managed Software

  • gotowe do dystrybucji pakiety oprogramowania i łat do standardowych aplikacji w bazie danych online
  • przetestowane i sprawdzone na Windows XP/7/7x64/8
  • możliwość wykorzystania przy pierwszej instalacji, instalacji aktualizacji, instalacji łat, a także podczas odinstalowywania programów
  • dostępne w języku niemieckim i angielskim
  • wielostopniowe zatwierdzanie aktualizacji oprogramowania do celów testowych
  • informacje na temat pakietów podane w przejrzystej formie
  • bezpośrednia integracja istniejących komputerów typu klient

Nach oben

Wszystkie aktualizacje z jednego źródła

Firma baramundi oferując baramundi Managed Software, udostępnia swoim klientom gotowe do dystrybucji pakiety oprogramowania między innymi do następujących produktów:

 

ProducentNazwa
AdobeFlash Player
AdobeReader
CitrixReceiver
GoogleChrome
Microsoft.NET Framework
MicrosoftInternet Explorer
MozillaFirefox
OracleJava JDK
OracleJava JRE
pdfforge GbRPDFCreator

» Wszystkie produkty

Stale dodawane są nowe produkty. Nie ma tu Państwa programu? Prosimy o kontakt z naszą firmą za pośrednictwem osoby kontaktowej w dziale sprzedaży baramundi.

Wskazówka: łaty bezpieczeństwa do programów Microsoft są nadal obsługiwane i aktualizowane przez baramundi Patch Management. 

Nach oben


up