Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Inventory

Przez cały czas wszystko pod kontrolą

Warto zapewnić sobie dokładną kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem, odkryć nielegalnie zainstalowane oprogramowanie i zarządzać licencjami. Za pomocą baramundi Inventory można jednym kliknięciem przeprowadzić dokładną inwentaryzację całego środowiska IT i sprawdzić dane w trybie offline za pomocą formularza, np. numery inwentarzowe. Jednym naciśnięciem klawisza można się dowiedzieć, gdzie znajduje się dane urządzenie, jakie oprogramowanie zostało zainstalowane. W razie zapytań ze strony służb wsparcia technicznego można mieć pod ręką wszystkie potrzebne dane.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, środków i urządzeń SNMP
  • elastyczność i dostosowanie do potrzeb użytkownika
  • wykrywanie nielegalnie zainstalowanego oprogramowania
  • automatyczne zarządzanie licencjami, zapobieganie niedoborom i nadmiarowi licencji
  • doskonała integracja z baramundi Management Suite przez wspólną bazę danych
  • funkcje raportowania o dużej zawartości informacyjnej

Nach oben

W ciągu 30 sekund, bez przeszkadzania użytkownikowi w pracy, baramundi Inventory może zinwentaryzować urządzenie typu klient pracujące w sieci. Ale pozyskuje również informacje z baz danych lub prezentuje użytkownikowi na ekranie formularz do wprowadzenia indywidualnych danych. Na przykład: Numery inwentarzowe mebli, posiadanej literatury fachowej, numery telefonów — wszystko, co chcemy zinwentaryzować. Dane te mogą być udostępniane przez odpowiednie interfejsy dowolnym innym aplikacjom, na przykład systemowi helpdesk.

Narzędzie baramundi Inventory obsługuje wszystkie powszechnie dostępne na rynku systemy operacyjne Microsoft — Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows Server 2012(R2) i Windows Server 2008(R2) z natywną instalacją. Podstawowe funkcje inwentaryzacyjne są dostępne także na urządzeniach z systemem macOS od wersji 10.7 64-bitowej.

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Inventory są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Oddzielna licencja na serwer nie jest potrzebna. Wyjątkiem jest inwentaryzacja SNMP. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up