Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Energy Management

Oszczędność energii, ochrona środowiska redukcja kosztów!

W obliczu rosnących cen energii i postępujących zmian klimatu oszczędzanie energii ma coraz większe znaczenie. Jednak aby hasło Green IT zamienić w skuteczną koncepcję w odniesieniu do własnego środowiska IT, potrzebne jest doświadczenie, wiele sprawdzonych danych i centralny dostęp do używanego sprzętu. Moduł baramundi Energy Management dostarcza przejrzyste raporty zużycia energii i pomaga w centralnym przydzielaniu zadań w zakresie oszczędzania energii.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • redukcja zużycia energii elektrycznej na komputerowych stanowiskach pracy
  • odciążenie środowiska
  • obniżenie kosztów energii
  • bez przeszkadzania użytkownikom w pracy

Nach oben

Moduł baramundi Energy Management rejestruje sprzęt używany w sieci oraz czas jego używania. Przejrzyste raporty zawierają informacje na temat zużycia energii i możliwych oszczędności. Na tej podstawie można podejmować decyzje o tym, gdzie i jak można oszczędzać energię, a następnie automatycznie rozesłać odpowiednie wytyczne do wszystkich urządzeń, których one dotyczą. W ten sposób można obniżyć koszty energii bez szkody dla wydajności pracy.

Narzędzie baramundi Energy Management obsługuje wszystkie dostępne na rynku systemy operacyjne Microsoft od Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, w wersjach 32- i 64-bitowych.

Firma TÜV Rheinland przeprowadziła badania systemu baramundi Energy Management i potwierdziła znaczną oszczędność energii w stosunku do profili zasilania Windows 7/Windows 8. 

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Energy Management są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Oddzielna licencja na serwer nie jest potrzebna. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up