Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Funkcje Disaster Recovery

Kontrolowane zabezpieczanie systemów

Narzędzie baramundi Disaster Recovery zabezpiecza całe partycje jako obraz binarny. Szybko, bezpiecznie, bez konieczności przerywania pracy i przeszkadzania użytkownikowi administrator decyduje o tym, co i jak ma być zabezpieczone: lokalnie czy na serwerze, szybko czy centralnie. Zapasowe kopie plików są automatycznie pakowane, aby nie zajmowały zbyt dużo miejsca.    

Szybkie przywracanie systemów

W celu przywrócenia danych wystarczy otworzyć baramundi Disaster Recovery i wczytać kopię zapasową na tej samej lub nowo utworzonej partycji. W ten sposób za pomocą standardowych, rutynowych zadań można radzić sobie z drobnymi i dużymi problemami.

Wszystkie zadania w zakresie zabezpieczania i przywracania danych mogą być sterowane centralnie przez system sterowania zadaniami baramundi Management Suite. Istnieje możliwość definiowania ważności i powtórzeń, interakcji użytkownika i wielu innych ustawień. W prosty sposób można regularnie wykonywać kopie zapasowe, a w razie potrzeby przywrócić cały komputer do poprzedniego stanu kilkoma kliknięciami myszą. Chcesz zabezpieczyć pojedyncze pliki? Wtedy najlepiej skorzystać z baramundi Personal Backup.  

Nach oben


up