Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Deploy

Centralna i indywidualna dystrybucja oprogramowania czterema kliknięciami

Dla wielu administratorów naprawdę żmudna praca rozpoczyna się wtedy, gdy system operacyjny już jest i trzeba zainstalować mnóstwo aplikacji. Z baramundi Management Suite jest inaczej. Wystarczy kilka kliknięć, aby komputer został wyposażony w kompletne oprogramowanie przewidziane przez firmę. Można rozprowadzać automatycznie i bezpiecznie niemal każdy program — nawet aplikacje, dla których producenci takiej możliwości nie przewidzieli. Jednocześnie można wykorzystywać wiele różnych metod wspomaganych przez przydatne kreatory.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • wysoka elastyczność dzięki stosowaniu dowolnych mechanizmów instalacji
  • proste tworzenie zadań z szerokimi możliwościami sterowania
  • instalacja w tle, w razie potrzeby z udziałem użytkownika końcowego
  • pełna integracja systemu zarządzania licencjami
  • bezpośrednie informacje o statusie — indywidualnie lub dla wszystkich zadań

Nach oben

Narzędzie baramundi Deploy obsługuje wszystkie powszechnie dostępne na rynku systemy operacyjne Microsoft — Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows Server 2012(R2) i Windows Server 2008(R2) z natywną instalacją. Automatyczne wykonywanie skryptów jest możliwe także na urządzeniach z systemem macOS (od wersji 10.7 64-bitowej) dzięki baramundi Deploy.

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Deploy są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Oddzielna licencja na serwer nie jest potrzebna. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up