Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Przegląd Compliance Management

Automatyczne wyszukiwanie słabych punktów

Słabe punkty lub niebezpieczne ustawienia na pojedynczym urządzeniu typu klient zagrażają bezpieczeństwu całej sieci przedsiębiorstwa i wrażliwym danym firmy. Przecież administrator IT nie ma faktycznej możliwości sprawdzania wszystkich komputerów na bieżąco. To zadanie przejmuje baramundi Compliance Management. Moduł ten automatycznie skanuje komputery PC i serwery, sprawdza słabe punkty i ustawienia konfiguracyjne. Ewentualne słabe punkty i niepożądane ustawienia są wyświetlane w przejrzysty sposób na pulpicie nawigacyjnym i można je szybko wyeliminować bezpośrednio za pomocą pakietu baramundi Management Suite. Pakiet baramundi Compliance Management zapewnia skuteczne dbanie o » większe bezpieczeństwo i zamyka potencjalne bramy do ataków internetowych.

Nach oben

Najważniejsze w skrócie

  • Zautomatyzowany skan wszystkich komputerów i serwerów pod kątem znanych i udokumentowanych słabych punktów
  • Edytowanie własnych reguł zdefiniowanych pod kątem użytkownika na podstawie skryptów baramundi i poddawanie ich regularnej kontroli
  • Zautomatyzowane sprawdzanie ustawień konfiguracji urządzenia
  • Przejrzyste przedstawienie na pulpicie nawigacyjnym
  • Możliwość przejścia do szczegółów wg urządzenia typu klient lub potencjału zagrożenia: Które komputery mają najwięcej słabych punktów? Które luki są najbardziej niebezpieczne?
  • Szybkie eliminowanie luk bezpośrednio za pomocą baramundi Management Suite
  • Zwiększanie bezpieczeństwa systemu

Nach oben

baramundi Compliance Management bezproblemowo integruje się z pakietem baramundi Management Suite. Takiej integracji zarządzania słabymi punktami i komputerami typu klient życzy sobie 78% użytkowników rozwiązań do zarządzania tego rodzaju urządzeniami, zgodnie ankietą techconsult.

Nach oben

Nach oben

Licencjonowanie

Licencje na baramundi Compliance Management są przydzielane do każdego zarządzanego stanowiska pracy — podobnie jak na wszystkie moduły baramundi Management Suite. Oddzielna licencja na serwer nie jest potrzebna. Nasi pracownicy działu » sprzedaży chętnie udzielą informacji na temat wszelkich szczegółów.

Nach oben


up