Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Funkcje Compliance Management

Zautomatyzowany skan pod kątem słabych punktów

baramundi Compliance Management korzysta z zestandaryzowanych zbiorów reguł, tworzonych przez uznane organizacje i firmy zajmujące się bezpieczeństwem. Ponad 15000 stale aktualizowanych reguł służy za podstawę kontroli pod kątem luk w zabezpieczeniach. baramundi Compliance Management automatycznie skanuje pod kątem słabych punktów wszystkie komputery i serwery; jest to skan o takim stopniu szczegółowości, jaki nie może być zagwarantowany przez administratora IT bez odpowiednich zasobów technicznych.

baramundi Compliance Management integruje zarządzanie słabymi punktami z pakietem baramundi Management Suite. Naruszenia są nie tylko wykrywane, ale można je też wyeliminować bezpośrednio za pomocą rozwiązania Client-Management: Łaty do aplikacji i systemów operacyjnych Microsoft są instalowane za pomocą » baramundi Patch Management. » baramundi Managed Software w scentralizowany sposób dba o to, aby liczne aplikacje firm innych niż Microsoft były aktualne i bezpieczne.

Rozwiązanie sprawdza dodatkowo konfigurację komputera. W ten sposób zidentyfikują Państwo odchylenia od wymaganego stanu i zadbają o bezpieczne, zgodne z zasadami ustawienia.

Według badania firmy Kaspersky wyeliminowanie krytycznych luk w zabezpieczeniach zajmuje firmom przeciętnie 64 dni. baramundi Compliance Management zwiększa szybkość reakcji. Czas, kiedy luki mogą zostać wykorzystane, jest skracany do minimum.

Nach oben


up