Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Dojazd Augsburg

Publiczny transport lokalny

Autobus linii nr 33 zatrzymuje się bezpośrednio przed Szklanym Pałacem, przystanek Szklany Pałac, wyjeżdża od poniedziałku do piątku przez cały dzień co piętnaście minut od przystanku Jakobertor (w kierunku Schwaben Center). Do tego przystanku można dotrzeć z dworca głównego autobusem linii 22 i 23 (Firnhaberau) oraz z centralnego placu Königsplatz tramwajem linii 1 (Lechhausen/Neuer Ostfriedhof).

Dojazd samochodem

Autostradą A8, zjazd „Augsburg Wschód”, dalej ulicą Mühlhauser Straße (B10/B2) przez 2,1 km. Jadąc Neuburger Straße (B10) w kierunku „Lechhausen” trzymać się lewej strony, po 2,8 km skręcić w lewo w Blücherstraße. Na dużym skrzyżowaniu z przejściem dołem skręcić w prawo do wyjazdu na „Amagasaki Allee”, następnie jechać zgodnie z oznakowaniem „Kunstmuseen am Glaspalast”.

Aby powiększyć, należy kliknąć dany obrazek. 

dojazd1
dojazd2

Nach oben


Dojazd do parkingu

Za budynkiem naszej firmy znajduje się wystarczająca liczba oznakowanych miejsc postojowych.

Przyjazd od A8

Szklany Pałac znajduje się po lewej stronie alei Amagasaki Allee. Należy uważać na wyłożony szarą kostką pas dla skręcających w lewo za skrzyżowaniem ze światłami „Amagasaki Allee/Otto-Lindenmeyer-Straße”.

Przyjazd od B17

Szklany Pałac znajduje się po prawej stronie alei Amagasaki Allee. Należy uważać na wyłożony szarą kostką pas dla skręcających w prawo za skrzyżowaniem ze światłami „Martini Park”.

Miejsca parkingowe oznaczone na poniższej grafice kolorem czerwonym o numerach od 32 do 37, od 61 do 66, od 119 do 124, od 139 do 171 oraz od 183 do 203 są dostępne dla odwiedzających bezpośrednio przed naszym budynkiem. Aby powiększyć, należy kliknąć dany obrazek.

Nach oben

Miejsca parkingowe

Nach oben

Zaplanuj trasę

W celu zaplanowania indywidualnej trasy dojazdu do naszej firmy można skorzystać z usługi Google Maps. Po wprowadzeniu swojego adresu i kliknięciu „Oblicz trasę” zostanie nawiązane połączenie ze stroną internetową Google Maps. Tam można zobaczyć i wydrukować dokładną trasę.

Nach oben

Wyznacz trasę:
Beim Glaspalast 1
86153 Augsburg

Nach oben


up