Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Zautomatyzowanie rozpoznawanie i szybkie eliminowanie słabych punktów

Na każdym komputerze typu klient z systemem Windows czyhają tysiące potencjalnych słabych punktów.

Z bezpłatnej dokumentacji Whitepaper dowiedzą się Państwo, jak niezawodnie wytropić i szybko wyeliminować niebezpieczne luki.

Pobierz bezpłatne materiały

Forma grzecznościowa*
Prosimy zwrócić uwagę: Nasze rozwiązania są licencjonowane wyłącznie dla użytkowników firmowych i instytucji publicznych. Prosimy o podanie nazwy firmy, firmowego adresu E-mail i numer telefonu.

Referencje

CD PROJEKT RED
Referencje Provident Polska SA
Referencje

Kontakt i dalsze informacje

Tel.: +48-735-914454
E-Mail: » request[at]baramundi.com

Zagrożenie dla bezpieczeństwa – słabe punkty

Jeden słaby punkt na jednym jedynym komputerze wystarczy, aby zagrozić bezpieczeństwu całej sieci w przedsiębiorstwie i wrażliwym firmowym danym.

Przecież administrator IT nie ma faktycznej możliwości sprawdzenia wszystkich komputerów i serwerów pod kątem wszystkich znanych luk – tygodniowo odkrywa się i dokumentuje około 100 nowych słabych punktów.

Efekt: Według badania firmy Kaspersky wyeliminowanie krytycznych luk w zabezpieczeniach zajmuje firmom przeciętnie 64 dni. Tak długo drzwi stoją otworem dla napastników.

Ataki grożą nie tylko ze strony wybitnie uzdolnionych hakerów. Niebezpieczeństwo grozi także ze strony przestępców, którzy wykorzystują dostępne w internecie programy typu exploit. Firewalle i skanery antywirusowe można łatwo obejść przy tego rodzaju atakach.

Whitepaper dla większego bezpieczeństwa

Nasza bezpłatna dokumentacja Whitepaper opisuje grożące niebezpieczeństwa i jak skutecznie i w sposób zautomatyzowany mogą Państwo zadbać o bezpieczeństwo. Mogą Państwo przeczytać, jak za pomocą oprogramowania do zarządzania urządzeniami typu klient stworzyć zautomatyzowaną strategię zarządzania słabymi punktami, aby niezawodnie wykrywać niebezpieczne luki i szybko je eliminować.

Tematy

  • Niebezpieczeństwa ze strony słabych punktów
  • Tak postępują atakujący
  • Automatyczne rozpoznawanie słabych punktów
  • Automatyczne eliminowanie słabych punktów
  • Od zarządzania słabymi punktami do Endpoint-Security

Już dziś mogą Państwo pobrać bezpłatną dokumentację Whitepaper i dowiedzieć się, jak skutecznie ochronić swoje środowisko IT przed tym rodzajem ataków.

baramundi software AG

baramundi software AG umożliwia przedsiębiorstwom i organizacjom wydajne, bezpieczne i międzyplatformowe zarządzanie środowiskiem stanowisk pracy. Ponad 3000 klientów z różnych branż i różnych rozmiarów na całym świecie odnosi korzyści z wieloletniego doświadczenia i doskonałych produktów niezależnego niemieckiego producenta.

Wszystko jest zebrane w baramundi Management Suite według całościowego perspektywicznego podejścia: Zarządzanie urządzeniami końcowymi, zarządzanie urządzeniami mobilnymi i bezpieczeństwo urządzeń końcowych w jednym kompleksowym rozwiązaniu, w jednej bazie danych i według jednolitych standardów.

baramundi na żywo w webinarium

Zapraszamy Państwa serdecznie do poznania na żywo baramundi Management Suite w ramach naszego bezpłatnego webinarium. Dowiedzą się Państwo, co nasze rozwiązanie może zaoferować Państwu i Państwa firmie. » Rejestracja na webinarium