Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Zarządzanie interwałami aktualizacji i okręgami serwisu

Do najważniejszych nowości w systemie Windows 10 należy przede wszystkim to, że będzie stale aktualizowany „Windows jako usługa”. Jak zapewnić sprawne przeprowadzenie aktualizacji Windows-Upgrades? Przeczytaj w naszym darmowym dokumencie Whitepaper, w jaki sposób zachować kontrolę nad procesem aktualizacji dzięki rozwiązaniu typu Endpoint-Management.

Pobieranie Whitepaper

Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Forma grzecznościowa*

Referencje

Referencje Warbud SA
Referencje Provident Polska SA
Referencje

Kontakt i dalsze informacje

Tel.: +48-735-914454
E-Mail: » request[at]baramundi.com

Zmiana paradygmatu

Microsoft zaprojektował serię aktualizacji, która wysyła informację o nowych funkcjach w pierwszej kolejności do tych urządzeń, w których błędy i niezgodności powodują jak najmniejsze szkody. Dopiero później obsługiwana jest większość komputerów służbowych, a na sam koniec kolejki zostawiane są te systemy, w przypadku których występują zastosowania krytyczne.

Migracja do Windows 10

Kiedy przedsiębiorstwa zdecydują się rozpocząć użytkowanie Windows 10, będzie to jak „wskoczenie do jadącego pociągu”. Chociaż przejście na nową wersję systemu jest znacznie łatwiejsze dzięki ulepszonej usłudze In-Place-Upgrade, dostępnej w wersjach Pro oraz Enterprise, odpowiedzialni informatycy muszą wykonywać wciąż aktualizacje komputerów typu klient w stosunkowo krótkich interwałach.

Okręgi serwisu (Servicing Branches)

W praktyce nowe wersje będą się pojawiały w różnych okręgach serwisu:

  • Pierwsze wersje w ramach tzw. » Insider-Programms
  • Current Branch (CB)
  • Current Branch for Business (CBB)
  • Long Term Servicing Branch (LTSB)

W przypadku szczególnie krytycznych systemów, firmy mogą rozważyć zastosowanie systemu Windows 10 Enterprise LTSB, dla którego Microsoft udostępnia 10-letni okres serwisowy, jednak bez możliwości aktualizacji do najnowższych funkcjonalności.

W tym zakresie zaleca się sprawdzenie przez poszczególne przedsiębiorstwa, które z tych usług powinny w przyszłości dotyczyć danych komputerów; ma to na celu zoptymalizowanie kosztów licencjonowania i wsparcia, według własnych wymagań.

Zawartość dokumentu Whitepaper

  • Zmiana paradygmatu: Windows jako usługa
  • Windows Update for Business
  • Kontrola aktualizacji poprzez Endpoint-Management
  • Windows 10 Insider Preview-Builds
  • Windows 10 Version oraz Servicing Branches
  • Optymalizacja transmisji aktualizacji (WUDO)

Windows 10 Insider News trafia w punkt! Pobierz teraz dokument Whitepaper za darmo!

Webinarium

Spotkania online odbywają się w języku angielskim, trwają ok. 60 min i zaczynają się o 11:00. Prosimy zarezerwować pasujący termin i zarejestrować się online. » Rejestracja!

 

baramundi software AG

baramundi software AG umożliwia przedsiębiorstwom i organizacjom wydajne, bezpieczne i międzyplatformowe zarządzanie środowiskiem stanowisk pracy. Ponad 2500 klientów z różnych branż i różnych rozmiarów na całym świecie odnosi korzyści z wieloletniego doświadczenia i doskonałych produktów niezależnego niemieckiego producenta.

Wszystko jest zebrane w baramundi Management Suite według całościowego perspektywicznego podejścia: Zarządzanie urządzeniami końcowymi, zarządzanie urządzeniami mobilnymi i bezpieczeństwo urządzeń końcowych w jednym kompleksowym rozwiązaniu, w jednej bazie danych i według jednolitych standardów.