Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi z baramundi

W dużych, heterogenicznych środowiskach IT rutynowe prace, takie jak dystrybucja oprogramowania, zajmują dużo czasu. Poza tym trzeba zapewnić ciągłe zarządzanie oraz bezpieczeństwo urządzeniom różnego typu.

Te procesy można zoptymalizować dzięki całościowemu rozwiązaniu oferującemu ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi, jakim jest baramundi.

Rejestracja na webinarium

Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Forma grzecznościowa*

Referencje

CD PROJEKT RED
Provident
Selgros Cash&Carry

Partnerzy kampanii

Niezawodna Automatyzacja

 • Inwentaryzacja sprzętu, oprogramowania, aplikacji i licencji
 • Instalacja systemu operacyjnego
 • Tworzenie pakietów oprogramowania i ich dystrybucja
 • Enterprise Mobility Management
 • Zabezpieczenie danych i tworzenie kopii zapasowych
 • Zarządzanie słabymi punktami i łatami
 • Zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń terminalowych
 • Zarządzanie środowiskami wirtualnymi
 • Zarządzanie sprzętem

  Internet-Enabled Endpoint Management (IEM)

  Wykorzystaj urządzenia z systemem operacyjnym Windows, które zlokalizowane są głównie poza siecią LAN, do ważnych celów administracyjnych. Zarządzaj komputerami w domowym biurze, w odległych biurach lub laptopami współpracowników zaangażowanych w realizację projektu u klientów bez wykorzystania sieci VPN. baramundi gwarantuje administratorowi dostęp do punktów końcowych przez Internet również bez współpracy z użytkownikiem końcowym.

  Enterprise Mobility Management

  Porównanie platform mobilnych iOS, Android oraz Windows 10 Mobile pokazuje, że te same parametry, takie jak imię, domena czy serwer są używane w różnych miejscach. Ta różnorodność utrudnia ich konfigurowanie. baramundi ułatwia Ci to zadanie, oferując scentralizowane i zautomatyzowane zarządzanie wszystkimi urządzeniami przez wspólny interfejs.

  Dokonaj scentralizowanej konfiguracji wszystkich urządzeń mobilnych, mając na uwadze zapewnianie bezpieczeństwa firmy, np. przez udostępnianie wskazówek dotyczących siły hasła lub automatyczną blokadę po wyłączeniu ekranu.

  W razie konieczności dostępna jest opcja zdalnego usuwania urządzeń za pośrednictwem funkcji Remote Wipe, zapewniająca ochronę danych firmy. Dzięki funkcji blacklistingu lub whitelistingu aplikacji możesz określić dozwolone i niedozwolone zastosowania i tym samym zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo.

  Szkolenie online

  Dzięki demonstracji na żywo przekonaj się, jak proste jest zautomatyzowane zarządzanie infrastrukturą IT z baramundi. Szkolenie online z zakresu ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi trwa ok. 60 minut i jest bezpłatne.

  baramundi software AG

  baramundi software AG umożliwia przedsiębiorstwom i organizacjom wydajne, bezpieczne i międzyplatformowe zarządzanie środowiskiem stanowisk pracy. Ponad 3000 klientów z różnych branż i różnych rozmiarów na całym świecie odnosi korzyści z wieloletniego doświadczenia i doskonałych produktów niezależnego niemieckiego producenta.

  Wszystko jest zebrane w baramundi Management Suite według całościowego perspektywicznego podejścia: Zarządzanie urządzeniami końcowymi, zarządzanie urządzeniami mobilnymi i bezpieczeństwo urządzeń końcowych w jednym kompleksowym rozwiązaniu, w jednej bazie danych i według jednolitych standardów.