Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Whitepaper: Enterprise Mobility Management (EMM)

Używanie prywatnych urządzeń mobilnych stało się w wielu firmach standardem.

Firmy mogą z tego czerpać pewne korzyści, jednak administratorzy IT muszą być świadomi ryzyka, jakie to rozwiązanie z sobą niesie.

Aby móc bezpiecznie włączyć laptopy, tablety i smartfony w codzienne życie zawodowe pracowników, absolutnie koniecznym warunkiem jest efektywna ochrona połączona z inwentaryzacją zasobów IT.

Pobierz bezpłatne materiały

Forma grzecznościowa*
Prosimy zwrócić uwagę: Nasze rozwiązania są licencjonowane wyłącznie dla użytkowników firmowych i instytucji publicznych. Prosimy o podanie nazwy firmy, firmowego adresu E-mail i numer telefonu.

Referencje

CD PROJEKT RED
Referencje Provident Polska SA
Referencje

Kontakt i dalsze informacje

Tel.: +48-735-914454
E-Mail: » request[at]baramundi.com

Strategia Enterprise Mobility

Gdy firma po raz pierwszy mierzy się z problemami strategii mobilności i w związku z tym z kwestią wprowadzenia oprogramowania EMM – jako uzupełnienia oprogramowania Client Mangement lub jako samodzielnego programu EMM Suite – należy najpierw zdefiniować, jakie funkcje musi spełniać poszukiwane rozwiązanie.

Korzyści dzięki baramundi

Nasze rozwiązanie EMM zapewnia:

  • jednolitą konfigurację wszystkich urządzeń mobilnych
  • dystrybucję aplikacji i ustawień
  • inwentaryzację sprzętu i oprogramowania
  • wymuszoną ochronę haseł
  • zdalną blokadę skradzionych lub zagubionych urządzeń mobilnych
  • egzekwowanie przestrzegania wytycznych firmy

transparentne zarządzanie w czasie rzeczywistym

Dobre oprogramowanie EMM nie tylko umożliwia przejrzysty dostęp z administrowanych urządzeń mobilnych do wszystkich istotnych danych firmy, ale w dodatku udostępnia dane w miarę możliwości w czasie rzeczywistym.

Ponieważ tylko wówczas, gdy administrator otrzymuje na bieżąco wszystkie istotne dla niego informacje i komunikaty zwrotne, posiada odpowiednią wiedzę, aby prawidłowo ocenić poziom bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. W ten sposób administratorzy mogą na bieżąco śledzić, jakie naruszenia reguł występują i podejmować odpowiednie środki zaradcze.

Mechanizmy zorientowane na zadanie mają w tej sytuacji przewagę nad paradygmatami bazującymi na regule. Jeżeli istnieje dostępna w każdej chwil baza danych, możliwe jest wygenerowanie i sporządzenie aktualnych raportów.

Whitepaper

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Już dziś mogą Państwo pobrać bezpłatną dokumentację Whitepaper. Pobieranie bezpłatne materiały!

Webinarium

Spotkania online odbywają się w języku angielskim, trwają ok. 60 min i zaczynają się o 11:00. Prosimy zarezerwować pasujący termin i zarejestrować się online. » Rejestracja!

 

Digital Workspace Leader 2017

baramundi software AG

baramundi software AG umożliwia przedsiębiorstwom i organizacjom wydajne, bezpieczne i międzyplatformowe zarządzanie środowiskiem stanowisk pracy. Ponad 3000 klientów z różnych branż i różnych rozmiarów na całym świecie odnosi korzyści z wieloletniego doświadczenia i doskonałych produktów niezależnego niemieckiego producenta.

Wszystko jest zebrane w baramundi Management Suite według całościowego perspektywicznego podejścia: Zarządzanie urządzeniami końcowymi, zarządzanie urządzeniami mobilnymi i bezpieczeństwo urządzeń końcowych w jednym kompleksowym rozwiązaniu, w jednej bazie danych i według jednolitych standardów.