Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT
Unified Endpoint
Management
Patch Management
Software Deployment
Windows 10
In-Place Upgrade
Enterprise Mobility
Management

Do góry

  Ujednolicone zarządzanie urządzeniami

  końcowymi za pomocą baramundi Management Suite

  Do góry

  Enterprise Mobility Management Używanie prywatnych urządzeń mobilnych stało się w wielu firmach standardem. Aby móc bezpiecznie włączyć laptopy, tablety i smartfony w codzienne życie zawodowe pracowników, absolutnie koniecznym warunkiem jest efektywna ochrona połączona z inwentaryzacją zasobów IT.

  Do góry

  Całkowicie odporne! Czy Państwa przedsiębiorstwo jest odporne na ataki i szkodliwe oprogramowanie? Nasza bezpłatna dokumentacja Whitepaper opisuje grożące niebezpieczeństwa i jak skutecznie i w sposób zautomatyzowany mogą Państwo zadbać o bezpieczeństwo.

  Do góry

  baramundi na żywo w webinarium Całościowe zarządzanie komputerami PC, serwerami i urządzeniami mobilnymi za pomocą baramundi Management Suite mogą Państwo zobaczyć na żywo w bezpłatnym webinarium. Dowiedzą się Państwo, jak automatycznie pobierać dane inwentaryzacyjne, rozpoznawać luki i szybko je eliminować za pomocą automatycznych aktualizacji.

  Do góry


  up