Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi za pomocą baramundi Management Suite

Bezpłatna dokumentacja whitepaper

Zautomatyzowanie rozpoznawanie i szybkie eliminowanie słabych punktów

Luka w zabezpieczeniach na jednym jedynym komputerze w Państwa środowisku IT wystarczy, aby zagrozić bezpieczeństwu Państwa sieci i cennym danym firmowym. Nasza bezpłatna dokumentacja Whitepaper opisuje grożące niebezpieczeństwa i jak skutecznie i w sposób zautomatyzowany mogą Państwo zadbać o bezpieczeństwo. » Pobieranie bezpłatnej dokumentacji!

baramundi na IT FUTURE EXPO

Odwiedź nas na IT Future Expo

IT FUTURE EXPO 2016 to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym. Firma baramundi software AG jest reprezentowana na IT FUTURE EXPO 2016. Odwiedź nas na stoisku 72/73 i odkryj korzyści płynące z jednego oprogramowania do zarządzania wszystkimi urządzeniami terminalowymi. » Otrzymaj swój bezpłatny bilet!

baramundi na żywo w webcastach

Webcast

Całościowe zarządzanie komputerami PC, serwerami i urządzeniami mobilnymi za pomocą baramundi Management Suite mogą Państwo zobaczyć na żywo w bezpłatnym webcaście. Dowiedzą się Państwo, jak automatycznie pobierać dane inwentaryzacyjne, rozpoznawać luki i szybko je eliminować za pomocą automatycznych aktualizacji.

» Więcej