Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT
Unified Endpoint
Management
Patch Management
Software Deployment
Windows 10
In-Place Upgrade
Enterprise Mobility
Management

Nach oben

  Ujednolicone zarządzanie urządzeniami

  końcowymi za pomocą baramundi Management Suite

  Nach oben

  Enterprise Mobility Management Używanie prywatnych urządzeń mobilnych stało się w wielu firmach standardem. Aby móc bezpiecznie włączyć laptopy, tablety i smartfony w codzienne życie zawodowe pracowników, absolutnie koniecznym warunkiem jest efektywna ochrona połączona z inwentaryzacją zasobów IT.

  Nach oben

  RODO Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - 25 maja 2018 Od dnia 25 maja 2018 r. firmy muszą spełniać wymogi nowego europejskiego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Pozyskiwanie, przekazywanie i gromadzenie danych osobowych stawia przedsiębiorstwa przed nowymi wyzwaniami. Pokażemy Państwu, jakie rozwiązania oferuje bMS dla stacjonarnej i mobilnej infrastruktury w firmie.

  Nach oben

  Produkt roku 2017 IT Professional Redaktorzy „IT Professional” drugi rok z rzędu nagrodzili baramundi Management Suite tytułem „Produkt Roku”. Tym razem w kategorii „Oprogramowanie i Rozwiązanie Chmurowe – Narzędzia”. Redakcja magazynu wyróżniła produkt firmy baramundi software AG za wyjątkową jakość i funkcjonalność oraz intuicyjny interfejs. Zwrócono też uwagę na wysoką specjalizację produktu.

  Nach oben

  Całkowicie odporne! Czy Państwa przedsiębiorstwo jest odporne na ataki i szkodliwe oprogramowanie? Nasza bezpłatna dokumentacja Whitepaper opisuje grożące niebezpieczeństwa i jak skutecznie i w sposób zautomatyzowany mogą Państwo zadbać o bezpieczeństwo.

  Nach oben

  baramundi na żywo w webinarium Całościowe zarządzanie komputerami PC, serwerami i urządzeniami mobilnymi za pomocą baramundi Management Suite mogą Państwo zobaczyć na żywo w bezpłatnym webinarium. Dowiedzą się Państwo, jak automatycznie pobierać dane inwentaryzacyjne, rozpoznawać luki i szybko je eliminować za pomocą automatycznych aktualizacji.

  Nach oben


  up