Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi za pomocą baramundi Management Suite

baramundi z nowymi funkcjami.

Internet-Enabled Endpoint Management.

Dzięki funkcji Internet-Enabled Endpoint Management pakiet Management Suite po raz pierwszy daje możliwość dostępu do urządzeń, które znajdują się poza siecią przedsiębiorstwa i którymi nie można zarządzać przez połączenie VPN, w celu wykonania najważniejszych zadań administracyjnych. » Informacje i termin!

Whitepaper Windows jako usługa

Whitepaper Windows jako usługa

Do najważniejszych nowości w systemie Windows 10 należy przede wszystkim to, że będzie stale aktualizowany „Windows jako usługa”. Jak zapewnić sprawne przeprowadzenie aktualizacji Windows-Upgrades? Przeczytaj w naszym darmowym dokumencie Whitepaper.

» Pobierz bezpłatne materiały!

Security Solutions 2017 (PUR-S)

baramundi wyróżniona tytułem „Champion”. W ramach zorganizowanego przez techconsult badania „PUR-S 2017”, wynik ogólny zdobyty przez baramundi software zapewnił firmie pierwsze miejsce w kategorii Vulnerability Management. Nagrodę przyznano w dniu 22 marca podczas targów CeBIT. » Czytaj więcej!