Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT
Unified Endpoint
Management
Patch Management
Software Deployment
Windows 10
In-Place Upgrade
Enterprise Mobility
Management

Nach oben

  Ujednolicone zarządzanie urządzeniami

  końcowymi za pomocą baramundi Management Suite

  Nach oben

  Nowy moduł baramundi License Management Dzięki całkowicie nowemu modułowi Software Asset Management (SAM) bMS 2018 R2 obsługuje następujące funkcje: baramundi License Management sprawia, że wszystkie instalacje w sieci firmowej będą rejestrowane automatycznie i porównywane z zapisanymi informacjami o licencji. Na podstawie prostego i przejrzystego raportu można szybko stwierdzić, czy liczba posiadanych licencji jest zbyt duża, czy też zbyt mała.

  Nach oben

  Enterprise Mobility Management Używanie prywatnych urządzeń mobilnych stało się w wielu firmach standardem. Aby móc bezpiecznie włączyć laptopy, tablety i smartfony w codzienne życie zawodowe pracowników, absolutnie koniecznym warunkiem jest efektywna ochrona połączona z inwentaryzacją zasobów IT.

  Nach oben

  RODO Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - 25 maja 2018 Od dnia 25 maja 2018 r. firmy muszą spełniać wymogi nowego europejskiego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Pozyskiwanie, przekazywanie i gromadzenie danych osobowych stawia przedsiębiorstwa przed nowymi wyzwaniami. Pokażemy Państwu, jakie rozwiązania oferuje bMS dla stacjonarnej i mobilnej infrastruktury w firmie.

  Nach oben

  Produkt roku 2017 IT Professional Redaktorzy „IT Professional” drugi rok z rzędu nagrodzili baramundi Management Suite tytułem „Produkt Roku”. Tym razem w kategorii „Oprogramowanie i Rozwiązanie Chmurowe – Narzędzia”. Redakcja magazynu wyróżniła produkt firmy baramundi software AG za wyjątkową jakość i funkcjonalność oraz intuicyjny interfejs. Zwrócono też uwagę na wysoką specjalizację produktu.

  Nach oben

  baramundi na żywo w webinarium Całościowe zarządzanie komputerami PC, serwerami i urządzeniami mobilnymi za pomocą baramundi Management Suite mogą Państwo zobaczyć na żywo w bezpłatnym webinarium. Dowiedzą się Państwo, jak automatycznie pobierać dane inwentaryzacyjne, rozpoznawać luki i szybko je eliminować za pomocą automatycznych aktualizacji.

  Nach oben


  up