Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi za pomocą baramundi Management Suite

Hakerzy nigdy nie śpią!

Hakerzy nigdy nie śpią!

Luka w zabezpieczeniach na jednym jedynym komputerze w Państwa środowisku IT wystarczy, aby zagrozić bezpieczeństwu Państwa sieci i cennym danym firmowym. Nasza bezpłatna dokumentacja Whitepaper opisuje grożące niebezpieczeństwa i jak skutecznie i w sposób zautomatyzowany mogą Państwo zadbać o bezpieczeństwo.
» Pobieranie bezpłatnej dokumentacji!

Test: baramundi Management Suite

Test: baramundi Management Suite 2016

baramundi Management Suite daje pełną kontrolę nad infrastrukturą IT, urządzeniami mobilnymi i oprogramowaniem w firmie od chwili wdrożenia do momentu wycofania z użycia. Pozwala na dostęp zdalny, zarządzanie poprawkami i sprawdzanie zgodności z najnowszymi biuletynami bezpieczeństwa i konfiguracji.
» Czytaj więcej w PDF

baramundi na żywo w webcastach

Webcast

Całościowe zarządzanie komputerami PC, serwerami i urządzeniami mobilnymi za pomocą baramundi Management Suite mogą Państwo zobaczyć na żywo w bezpłatnym webcaście. Dowiedzą się Państwo, jak automatycznie pobierać dane inwentaryzacyjne, rozpoznawać luki i szybko je eliminować za pomocą automatycznych aktualizacji.

» Więcej