Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT
  • Firma  / 
  • Wyróżnienia

Wyróżnienia

baramundi Management Suite 2018 z tytułem Produktu Roku 2018 – wybór Czytelników IT Professional

Miło nam poinformować, ze czytelnicy magazynu „IT Professional” przyznali baramundi Management Suite 2018 tytuł Produktu Roku 2018. Znaczenia otrzymanemu wyróżnieniu dodaje fakt, że tuż po zamknięciu głosowania ukazała się jeszcze nowsza wersja baramundi Management Suite, w której zaimplementowany został szeroki wachlarz nowych funkcjonalności - tak więc oceniana była wersja produktu sprzed poszerzenia o nowe dodatkowe funkcjonalości. To już trzeci rok z rzędu nagrodzenia baramundi Management Suite. Tym razem w kategorii „Oprogramowanie i rozwiązanie chmurowe - Narzędzia”.

Dziękujemy Użytkownikom i Czytelnikom IT Professional za docenienie funkcjonalności i jakości narzędzia baramundi Management Suite.

Będziemy nadal rozwijać nasz produkt słuchając głosów użytkowników.

» Więcej

Nach oben

Security Solutions 2018 (PUR-S) – firma baramundi wyróżniona jako champion i lider

Dzięki łącznej ocenie uzyskanej w ramach badania PUR-S 2018 przeprowadzonego przez firmę techconsult producent oprogramowania baramundi software AG z Augsburga zapewnił sobie tytuł „Championa” w kategorii Mobile Device Management / Enterprise Mobility Management. W kategorii Vulnerability Management firma baramundi utrzymała się na pozycji lidera („High Performer”).

 

Wręczenie nagród miało miejsce 6 marca na targach secIT. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej » informacji prasowej.

 

Nach oben

Produkt Roku 2017

baramundi Management Suite 2017 z tytułem Produktu Roku – IT Professional

baramundi Management Suite 2017 otrzymał bardzo wysoką punktację w teście magazynu „IT Professional” i tym samym oficjalną rekomendację redakcji czasopisma. IT Professional drugi rok z rzędu nagrodził również baramundi Management Suite tytułem “Produktu Roku”. Tym razem w kategorii „Oprogramowanie i rozwiązanie chmurowe - Narzędzia”.

Redakcja magazynu podkreśliła wyjątkową jakość i funkcjonalność oprogramowania, jak również bardzo intuicyjny interfejs. Zwrócono też uwagę na wysoką specjalizację produktu.

Nach oben

baramundi Management Suite 2017 uzyskał oficjalną rekomendację redakcji miesięcznika „IT Professional”

baramundi Management Suite 2017 uzyskał oficjalną rekomendację redakcji miesięcznika „IT Professional”

baramundi Management Suite 2017 uzyskał bardzo wysoką ocenę w teście opublikowanym w numerze 10/2017 miesięcznika „IT Professional”. Produkt uzyskał również oficjalną rekomendację redakcji miesięcznika.

„IT Professional” jest jednym z wiodących miesięczników w branży IT w Polsce wyróżniającym się wysokim poziomem merytorycznym przeprowadzanych testów rozwiązań i produktów IT.

Nach oben

Security Solutions 2017 (PUR-S) – baramundi wyróżniona tytułem „Champion”

baramundi przoduje w ocenie dostawców przeprowadzonej przez techconsult w zakresie zarządzania słabymi punktami.

W ramach zorganizowanego przez techconsult badania „PUR-S 2017”, wynik ogólny zdobyty przez baramundi software zapewnił firmie pierwsze miejsce w kategorii Vulnerability Management. Nagrodę przyznano w dniu 22 marca podczas targów CeBIT.
» Czytaj więcej.

Nach oben

IT Professional

IT Professional - Produkt Roku 2016

W miesięczniku IT Professional po raz piąty nagradzano rozwiązania w branży IT, wybierając przy tym tym Produkt Roku. Najważniejsze produkty obecne na polskim rynku zostały podzielone na dwie większe grupy. Pierwsza z nich to NAJLEPSZE OPROGRAMOWANIE I ROZWIĄZANIA CHMUROWE, druga to NAJLEPSZY SPRZĘT.

Oprogramowanie baramundi Management Suite zdobyło nagrodę redakcji jako Produkt Roku 2016 w pierwszej grupie, w kategorii Monitoring i Zarządzanie.

Nach oben

W kategorii Mobile Device Management Solutions, baramundi software AG została zaklasyfikowana do grupy określanej jako „Leader”

W kategorii Mobile Device Management Solutions, baramundi software AG została zaklasyfikowana do grupy określanej jako „Leader”

Experton wyróżnia baramundi tytułem Digital Workspace Leader Germany 2017 w kategorii Mobile Device Management Solutions. Firma baramundi software AG proponuje według Experton Group nie tylko bogate i dopracowane portfolio rozwiązań, lecz także intuicyjny interfejs do  zarządzania urządzeniami końcowymi.

– Bardzo cieszymy się z przyznanego nam wyróżnienia i zdobytego prestiżowego tytułu w kategorii Mobile Device Management Solutions w ramach badania „Digital Workspace Vendor Benchmark 2017”. Również w przyszłości będziemy z pełnym zaangażowaniem rozbudowywać nasze rozwiązanie, aby w ten sposób utrzymać swoją pozycję na rynku oraz móc się dalej rozwijać – mówi Uwe Beikirch, Prezes Zarządu baramundi software AG.

» Czytaj więcej.

Nach oben

Firma baramundi software AG w gronie najlepszych pracodawców w Bawarii

W marcu tego roku firma baramundi software AG została wyróżniona jako jeden z najlepszych pracodawców 2016 roku w Niemczech. Również w organizowanym na terenie Bawarii konkursie Great Place to Work „Najlepsi Pracodawcy 2016 roku w Bawarii“, firma baramundi znalazło się w gronie wyróżnionych, zapewniając sobie 16. miejsce w grupie przedsiębiorstw zatrudniających od 50 do 250 osób. Powyższe wyróżnienie przyznawane jest za szczególne osiągnięcia oraz duże zaangażowanie w rozwijaniu relacji opartych na wzajemnym zaufaniu oraz kształtowaniu atrakcyjnych warunków w miejscu pracy.
» Czytaj więcej.

Nach oben

Firma baramundi software AG została doceniona w konkursie „Najlepsi Pracodawcy 2016 roku w Niemczech”

Firma baramundi software AG została doceniona w konkursie „Najlepsi Pracodawcy 2016 roku w Niemczech”

Dzięki realizacji motta „Miejsce i czas pracy kształtuje życie człowieka”, przedsiębiorstwo z Augsburga już po raz piąty z rzędu zostało wyróżnione jako jeden z najlepszych pracodawców w Niemczech. W anonimowej i niezależnej ankiecie pracownicy firmy oceniali swojego pracodawcę, odpowiadając na pytania dotyczące miejsca pracy oraz jakości pracy personelu i kadry kierowniczej. O wysokim poziomie zadowolenia pracowników baramundi software AG świadczy wynik osiągnięty przez przedsiębiorstwo w konkursie „Najlepsi Pracodawcy 2016 roku w Niemczech”. Producent rozwiązania typu Endpoint Management zajął w nim bardzo dobre 44. miejsce w grupie przedsiębiorstw zatrudniających od 50 do 500 pracowników i tym samym zapewnił sobie prestiżową pozycję wśród 100 najlepszych niemieckich przedsiębiorstw.

Powyższe wyróżnienie przyznawane jest za szczególne osiągnięcia oraz duże zaangażowanie pracodawców w rozwijanie relacji opartych na wzajemnym zaufaniu oraz kształtowaniu atrakcyjnych warunków miejsca pracy. Firma baramundi zdobyła bardzo wysoką pozycję również w konkursie „Najlepsi Pracodawcy 2016 roku w branży IT w Niemczech”, zajmując 16. miejsce w grupie przedsiębiorstw zatrudniających od 101 do 500 pracowników. Z uwagi na fakt, że już od pięciu lat firma klasyfikowana jest każdego roku na liście 100 najlepszych pracodawców w konkursie „Great Place to Work”, zdobyła brązowy medal w kategorii „Trust Champion”.
» Czytaj więcej.

Nach oben

baramundi software AG w gronie Wachstumschampions (Liderów Wzrostu) 2016

Pomyślny rozwój przedsiębiorstwa baramundi software AG na przestrzeni ostatnich lat został wyróżniony na łamach niemieckiego magazynu informacyjnego „Focus”. Niezależny producent oprogramowania Client Management z Augsburga znalazł się w gronie Wachstumschampions 2016 (Liderów Wzrostu) i tym samym trafił na listę 500 niemieckich przedsiębiorstw o najwyższym wzroście obrotów w latach 2011-2014.

– Bardzo cieszymy się z wyróżnienia, jakim jest przyznanie nam tytułu Wachstumschampion 2016 (Lidera Wzrostu). To utwierdza nas po raz kolejny w przekonaniu, że proponujemy właściwe rozwiązania dla branży IT. Świadczy o tym między innymi fakt, że nasze oprogramowanie tworzone jest całkowicie w Niemczech. Ponadto stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Warto również dodać, że posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół, zorientowany na praktyczne i szybkie działanie w bliskim kontakcie z klientem i rynkiem – wyjaśnia Uwe Beikirch, członek zarządu baramundi software AG.
» Czytaj więcej.

Nach oben

Najlepszy niemiecki pracodawca 2015

Najlepszy niemiecki pracodawca 2015

Firma baramundi software AG w ogólnoniemieckim konkursie Great Place to Work® „Najlepszy niemiecki pracodawca 2015” została wyróżniona jako jeden ze 100 najlepszych pracodawców.

Wyróżnienie było poprzedzone dokładną ankietą przeprowadzoną wśród pracowników baramundi, która dotyczyła głównych spraw związanych z miejscem pracy – zarządzania, uznania, pracy zespołowej, rozwoju zawodowego, wynagrodzeń i ochrony zdrowia przez pracodawcę. Poza tym oceniana była jakość pracy działu personalnego i kierownictwa przedsiębiorstwa. 

Nach oben

Microsoft Gold Partner

Microsoft Gold Application Development

Posiadając status partnera Gold Application Development, firma baramundi software AG uzyskała najwyższy stopień kompetencji w partnerskim programie firmy Microsoft.

Produkt baramundi Management Suite udowodnił swoją niezawodność i zalety w systemach operacyjnych Windows i został poddany wymagającym testom, które skupiały się na niezawodności, bezpieczeństwie, wysokiej dyspozycyjności, zdolności do zarządzania i współpracy z systemem Windows oraz innymi aplikacjami. O świetnej ocenie certyfikacyjnej zadecydowały również udane projekty zrealizowane w środowisku Microsoft z potwierdzonym wysokim stopniem zadowolenia klientów.

Nach oben

Software Made in Germany

Software Made in Germany

Firma baramundi software AG, producent rozwiązań do zarządzania systemami, otrzymała za swój produkt baramundi Management Suite certyfikat „Software Made in Germany”.   Ten znak jakości jest przyznawany przez organizację Bundesverband IT-Mittelstand (BITMi) e.V. Oprócz rozwoju organizacja sprawdza również inne kryteria dotyczące jakości, serwisu i przyszłościowego charakteru rozwiązań, a także referencje klientów z Niemiec.

Nach oben

TUEV

Zarządzanie danymi o energii z certyfikatem TÜV

Firma TÜV Rheinland zbadała i potwierdziła energooszczędność systemu zarządzania energią firmy baramundi. W symulowanym środowisku urządzeń typu klient za pomocą profilu zasilania bsAg Effizient udowodniono wyraźnie większą energooszczędność w porównaniu z profilami zasilania systemów Windows 7, a pod kątem działania również w porównaniu z Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10.

Poza tym kontrolerzy z TÜV certyfikowali między innymi obszerną prezentację zużycia energii, niezawodne rozpoznawanie stanu pracy urządzeń komputerowych oraz komfort obsługi. Na podstawie sprawdzonych właściwości stwierdzono, że system zarządzania energią baramundi Energy Management jest zgodny z międzynarodową normą ISO 50001:2011 Systemy zarządzania energią.

Nach oben

Nach oben

Ideał przedsiębiorstwa

Jako lider technologii oferujący oprogramowanie typu client management mamy swój udział w sukcesach wielu naszych klientów. Dzięki innowacyjności i gotowości do wysiłku zapewniamy naszym klientom prawdziwą wartość dodaną.

Nach oben


up