Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Archivum

Nach oben

IT Professional

Więcej modułów

Wydana w maju 2016 roku, nowa wersja pakietu baramundi Management Suite do zarządzania urządzeniami końcowymi, zawiera szereg nowych funkcji, m.in. MAM i MDM oraz liczne rozszerzenia dla dotychczasowych modułów.

IT Professional
» Artykuł w PDF | » link


DLP expert

Rosnące wymagania wobec administratorów IT: efektywne i łatwe zarządzanie infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstwa

W ramach swoich obowiązków związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa IT, wielu administratorów sieci musi wykonywać cały szereg rutynowych zadań, co bardzo ogranicza ilość czasu, jaki mogą poświęcić na inne  ważne czynności. Jednocześnie rosną wymagania użytkowników związane z zapewnieniem sprawnie funkcjonującej oraz optymalnie zabezpieczonej infrastruktury informatycznej. Aby sprostać tym wymaganiom, administratorzy potrzebują odpowiednich zasobów – stąd konieczna staje się automatyzacja poszczególnych procesów IT. Odnosi się to w szczególności do stale wykonywanych zadań, takich jak dystrybucja i instalacja oprogramowania, w tym również systemów operacyjnych, inwentaryzacja, tak sprzętu jak i zainstalowanych aplikacji, oraz zarządzanie urządzeniami mobilnymi i słabymi punktami. Narzędziem, które w sposób kompleksowy rozwiązuje problem zautomatyzowanego zarządzania urządzeniami końcowymi jest baramundi Management Suite. 

DLP expert
» Artykuł w PDF | » link


Reseller News

Śmierć antywirusa?

Proste oprogramowanie antywirusowe, choć niestety często wybierane, nie jest wystarczające.  Brakuje nadal wśród firm typu MŚP świadomości o konieczności komplexowego podejścia do bezpieczeństwa IT. Jest to spowodowane niedostateczną wiedzą o współczesnych zagrożeniach ze strony cyberprzestępców. Program antiwirusowy i zapora sieciowa nie chronią całkowicie, gdyż zagrożeniem jest często stosowanie nieaktualnego oprogramowania lub systemu operacyjnego. Dlatego decydujące jest rozwiązanie z zarządzaniem aktualizacjami, umożliwiające sprawne i automatyczne eliminowanie słabych punktówi unikanie luk w zabezpieczeniach. 

Reseller News
» Artykuł w PDF | » link


Reseller News

Programy ochronne w MSP

W obliczu coraz bardziej wyrafinowanych form ataków, przedsiębiorstwa MSP coraz częściej poszukują rozwiązania, które szybko i przejrzyście nie tylko dostarczy informacje na temat aktualnego stanu zagrożenia w poszczególnych elementach infrastruktury informatycznej, ale również pozwala na szybkie reagowanie i zarządzanie aktualizacjami oraz patch'ami, wyprzedzając nawet działanie typowego oprogramowania antywirusowegoIT Reseller News

Reseller News
» Artykuł w PDF | » link


Rosnące wymagania wobec administratorów IT: są na to sposoby

W ramach swoich obowiązków związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa IT wielu administratorów sieci musi wykonywać cały szereg rutynowych zadań, co bardzo ogranicza ilość czasu, jaki mogą poświęcić na inne ważne czynności.

CRN
» Artykuł w PDF | » link


Nach oben


up