Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Archivum

Nach oben

Jak skutecznie zabezpieczyć firmowe środowisko IT

Z Sebastianem Wąsikiem, przedstawicielem handlowym na Polskę firmy baramundi software AG rozmawiamy o skutecznych sposobach ochrony firmowego środowiska IT, zarządzaniu uprawnieniami użytkowników i politykami bezpieczeństwa, zapewnieniu zgodności z GDPR oraz nowościach w pakiecie baramundi.

Raport Cyberbezpieczeństwo, nowe wyzwania, nowe zagrożenia, IT WIZ, maj 2017

» Artykuł w PDF | » link


DLp expert

Automatyczne instalowanie systemu Windows 10 z wykorzystaniem pakietu baramundi Management Suite

Powszechnie stosowane metody, poza aktualizacją (tzw. in-place upgrade), są odpowiednie również do dystrybucji systemu Windows 10. Zalicza się do nich instalację nienadzorowaną za pomocą pliku odpowiedzi. Jeżeli nie występują warunki dla in-place upgrade, wspomniana wcześniej metoda pozwala na uzyskanie najlepszych wyników w przypadku sprzętu działającego na różnych platformach.

DLP expert

» Artykuł w PDF | » link


CRN

Sprzęt przenośny pod ścisłą kontrolą

Według badań Ponemon Institute aż 44 proc. danych korporacyjnych przechowywanych w chmurze znajduje się poza kontrolą działów IT. To wyzwanie dla przedsiębiorstw i szansa dla integratorów.

Vademecum CRN

» Artykuł w PDF | » link


DLP expert

Dystrybucja obrazu systemu na komputerach PC z systemem Windows 10 przy użyciu pakietu baramundi Management Suite

W przypadku firm Microsoft zaleca aktualizację typu in-place upgrade jako preferowaną metodę migracji na system Windows 10 i z tego systemu na inny. W związku z tym, że metoda ta nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich typów wdrożeń, instalacja nienadzorowana lub klonowanie w dalszym ciągu mają swoje uzasadnienie. Rozwiązanie oferowane przez firmę baramundi może w znaczącym stopniu zautomatyzować tworzenie i dystrybucję obrazów.

DLP expert

» Artykuł w PDF | » link


IT w Administracji

baramundi Management Suite 2016 R2

Za sprawą Management Suite 2016 R2 po raz pierwszy można zarządzać urządzeniami znajdującymi się poza siecią przedsiębiorstwa bez konieczności wykorzystywania połączeń VPN.

IT w Administracji

» Artykuł w PDF | » link


Nach oben


up