Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Archivum

Nach oben

DLP expert

Endpoint Security: Skuteczna ochrona wszystkich urządzeń końcowych w przedsiębiorstwie

Programy antywirusowe i zapory sieciowe to dziś powszechnie stosowane rozwiązania, stanowiące niemal standardowe wyposażenie urządzeń. Z uwagi na coraz bardziej zróżnicowane rodzaje zagrożeń w obrębie sieci IT przedsiębiorstwa, konieczne staje się wdrożenie całościowej koncepcji bezpieczeństwa uwzględniającej także takie problemy, jak zainfekowanie komputera przez złośliwe oprogramowanie typu exploit, czy też naruszenie wytycznych firmy.

DLP expert

» Artykuł w PDF | » link


DLp expert

O nowosciach w pakiecie baramundi Management Suite 2016 rozmawiamv z Sebastianem Wqsikiem z baramundi software AG

Sebastian jest Przedstawicielem Handlowym na Polskę, odpowiedzialnym za sprzedaż produktów firmy baramundi software AG – dostawcy najnowocześniejszego oprogramowania do zarządzania urządzeniami końcowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu zespołem pracowników i sprzedaży kompleksowych rozwiązań w zakresie oprogramowania, doskonale zna potrzeby i obecne wyzwania w dziedzinie zarządzania środowiskiem IT. Posiada również kompleksową wiedzę na temat rozwiązań baramundi do zintegrowanego zarządzania urządzeniami końcowymi i urządzeniami mobilnymi na wielu platformach.

DLP expert

» Artykuł w PDF | » link


IT Professional

Testy: baramundi Management Suite 2016

Kontynuujemy temat zarządzania środowiskiem sieciowo-serwerowym i testujemy możliwości najnowszej wersji pakietu oprogramowania baramundi Management Suite ułatwiającego wykonywanie codziennych zadań administracyjnych.

IT Professional

» Artykuł w PDF | » link


IT Professional

Więcej modułów

Wydana w maju 2016 roku, nowa wersja pakietu baramundi Management Suite do zarządzania urządzeniami końcowymi, zawiera szereg nowych funkcji, m.in. MAM i MDM oraz liczne rozszerzenia dla dotychczasowych modułów.

IT Professional
» Artykuł w PDF | » link


DLP expert

Rosnące wymagania wobec administratorów IT: efektywne i łatwe zarządzanie infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstwa

W ramach swoich obowiązków związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa IT, wielu administratorów sieci musi wykonywać cały szereg rutynowych zadań, co bardzo ogranicza ilość czasu, jaki mogą poświęcić na inne  ważne czynności. Jednocześnie rosną wymagania użytkowników związane z zapewnieniem sprawnie funkcjonującej oraz optymalnie zabezpieczonej infrastruktury informatycznej. Aby sprostać tym wymaganiom, administratorzy potrzebują odpowiednich zasobów – stąd konieczna staje się automatyzacja poszczególnych procesów IT. Odnosi się to w szczególności do stale wykonywanych zadań, takich jak dystrybucja i instalacja oprogramowania, w tym również systemów operacyjnych, inwentaryzacja, tak sprzętu jak i zainstalowanych aplikacji, oraz zarządzanie urządzeniami mobilnymi i słabymi punktami. Narzędziem, które w sposób kompleksowy rozwiązuje problem zautomatyzowanego zarządzania urządzeniami końcowymi jest baramundi Management Suite. 

DLP expert
» Artykuł w PDF | » link


Nach oben


up