Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Archivum

Nach oben

DLP expert

Dystrybucja obrazu systemu na komputerach PC z systemem Windows 10 przy użyciu pakietu baramundi Management Suite

W przypadku firm Microsoft zaleca aktualizację typu in-place upgrade jako preferowaną metodę migracji na system Windows 10 i z tego systemu na inny. W związku z tym, że metoda ta nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich typów wdrożeń, instalacja nienadzorowana lub klonowanie w dalszym ciągu mają swoje uzasadnienie. Rozwiązanie oferowane przez firmę baramundi może w znaczącym stopniu zautomatyzować tworzenie i dystrybucję obrazów.

DLP expert

» Artykuł w PDF | » link


IT w Administracji

baramundi Management Suite 2016 R2

Za sprawą Management Suite 2016 R2 po raz pierwszy można zarządzać urządzeniami znajdującymi się poza siecią przedsiębiorstwa bez konieczności wykorzystywania połączeń VPN.

IT w Administracji

» Artykuł w PDF | » link


It Professional

IEM zamiast VPN

Za pomocą Management Suite 2016 R2 po raz pierwszy można zarządzać urządzeniami znajdującymi się poza siecią firmy bez konieczności wykorzystywania połączeń VPN.

IT Professional

» Artykuł w PDF | » link


IT Professional

Product of the Year

W miesięczniku IT Professional po raz piąty nagradzano rozwiązania w branży IT, wybierając przy tym tym Produkt Roku. Najważniejsze produkty obecne na polskim rynku zostały podzielone na dwie większe grupy. Pierwsza z nich to NAJLEPSZE OPROGRAMOWANIE I ROZWIĄZANIA CHUMUROWE, druga to NAJLEPSZY SPRZĘT. Oprogramowanie baramundi Management Suite zdobyło nagrodę redakcji jako Produkt Roku 2016 w pierwszej grupie, w kategorii Monitoring i zarządzanie.

IT Professional

» Artykuł w PDF | » link


DLP expert

Endpoint Security: Skuteczna ochrona wszystkich urządzeń końcowych w przedsiębiorstwie

Programy antywirusowe i zapory sieciowe to dziś powszechnie stosowane rozwiązania, stanowiące niemal standardowe wyposażenie urządzeń. Z uwagi na coraz bardziej zróżnicowane rodzaje zagrożeń w obrębie sieci IT przedsiębiorstwa, konieczne staje się wdrożenie całościowej koncepcji bezpieczeństwa uwzględniającej także takie problemy, jak zainfekowanie komputera przez złośliwe oprogramowanie typu exploit, czy też naruszenie wytycznych firmy.

DLP expert

» Artykuł w PDF | » link


Nach oben


up