Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Publikacje

DLp expert

Hakerom wstęp wzbroniony

Zapory sieciowe i skanery antywirusowe stanowiły kiedyś skuteczną ochronę przed próbami ataku za pomocą wirusów i trojanów. Jednak te czasy już minęły. Hakerzy opracowali nowe sposoby i za pośrednictwem exploitów wykorzystują precyzyjnie namierzone słabe punkty sieci przedsiębiorstwa, które do tej pory często były zaniedbywanym elementem strategii bezpieczeństwa.

DLP expert

» Artykuł w PDF | » link


IT Professional

Testy: baramundi Management Suite 2017

Efektywność zarządzania infrastrukturą bezpośrednio zależy od narzędzi wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie, takie jak np. najnowsza wersja pakietu baramundi do zarządzania urządzeniami końcowymi, potrafi znacznie ułatwić i przyspieszyć pracę administratora.

IT Professional

» Artykuł w PDF | » link


Jak skutecznie zabezpieczyć firmowe środowisko IT

Z Sebastianem Wąsikiem, przedstawicielem handlowym na Polskę firmy baramundi software AG rozmawiamy o skutecznych sposobach ochrony firmowego środowiska IT, zarządzaniu uprawnieniami użytkowników i politykami bezpieczeństwa, zapewnieniu zgodności z GDPR oraz nowościach w pakiecie baramundi.

Raport Cyberbezpieczeństwo, nowe wyzwania, nowe zagrożenia, IT WIZ, maj 2017

» Artykuł w PDF | » link


DLp expert

Automatyczne isnatlowanie systemu Windows 10 z wykorzystaniem pakietu baramundi Management Suite

Powszechnie stosowane metody, poza aktualizacją (tzw. in-place upgrade), są odpowiednie również do dystrybucji systemu Windows 10. Zalicza się do nich instalację nienadzorowaną za pomocą pliku odpowiedzi. Jeżeli nie występują warunki dla in-place upgrade, wspomniana wcześniej metoda pozwala na uzyskanie najlepszych wyników w przypadku sprzętu działającego na różnych platformach.

DLP expert

» Artykuł w PDF | » link


CRN

Sprzęt przenośny pod ścisłą kontrolą

Według badań Ponemon Institute aż 44 proc. danych korporacyjnych przechowywanych w chmurze znajduje się poza kontrolą działów IT. To wyzwanie dla przedsiębiorstw i szansa dla integratorów.

Vademecum CRN

» Artykuł w PDF | » link


Do góry


up