Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Archiwum prasowe

Do góry

Firma baramundi software AG w dniu 1 kwietnia 2017 roku otwiera oddział w Stanach Zjednoczonych, chcąc w ten sposób przekonać tamtejszych klientów do swojego rozwiązania do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi. To już trzecie biuro firmy na świecie po siedzibie głównej w Augsburgu i niedawno otwartym oddziale w Wiedniu.


W ostatnich latach firma baramundi software AG ugruntowała na polskim rynku pozycję jednego z wiodących producentów rozwiązań do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi. Od początku 2017 roku za dystrybucję pośrednią w Polsce odpowiada Christian Kaufmann, International Partner Manager w baramundi software AG. Jako doświadczony ekspert w zakresie dystrybucji będzie on nie tylko wspierał już istniejące partnerstwa na polskim rynku, lecz także próbował pozyskać nowych partnerów.


W ramach zorganizowanego przez techconsult badania „PUR-S 2017”, wynik ogólny zdobyty przez baramundi software zapewnił firmie pierwsze miejsce w kategorii Vulnerability Management. Nagrodę przyznano w dniu 22 marca podczas targów CeBIT.


Niemiecki producent rozwiązań w zakresie zarządzania urządzeniami końcowymi – baramundi software AG, stał się częścią koncernu WITTENSTEIN SE, który przejął 100% akcji spółki. Mimo przejęcia przedsiębiorstwo z Augsburga będzie nadal prowadzić swoją działalność niezależnie.


Każdego roku wybrani partnerzy firmy baramundi software AG otrzymują status „Competence Center of Excellence” w uznaniu ich ponadprzeciętnego zaangażowania, rozległej wiedzy specjalistycznej i dużego doświadczenia w zakresie wsparcia klientów.


Do góry


up