Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Archiwum prasowe

Do góry

Augsburski producent oprogramowania do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi, baramundi software AG rozpoczął współpracę z niemiecką firmą DriveLock SE, specjalizującą się w obszarze bezpieczeństwa danych. Połączenie rozwiązań obu firm umożliwi administratorom systemów IT, którzy wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie baramundi Management Suite nadzorowanie wszystkich nośników danych i aplikacji za pomocą produktów DriveLock.


Uwaga! Konkurs dla bystrych i twórczych umysłów! Firma baramundi software AG z siedzibą w Augsburgu po raz pierwszy organizuje konkurs dla studentów informatyki i kierunków pokrewnych. Poszukujemy innowacyjnych, samodzielnie zaimplementowanych oraz możliwych do zademonstrowania projektów dla systemu RaspberryPi. Konkurs rusza 24 maja 2017 roku.


Wydana dziś wersja pakietu baramundi Management Suite 2017 zawiera nowy moduł baramundi Network Devices. Dzięki niemu administratorzy są w stanie określić, którymi urządzeniami sieciowymi w środowisku informatycznym można zarządzać za pośrednictwem protokołu SNMP, oraz przedstawić ich topologię sieci w postaci graficznej mapy IT. Kolejnym nowym rozwiązaniem jest możliwość szybkiego i łatwego konfigurowania aplikacji za pomocą narzędzia baramundi Mobile Devices. Ponadto, jak w przypadku każdego...


Firma baramundi software AG w dniu 1 kwietnia 2017 roku otwiera oddział w Stanach Zjednoczonych, chcąc w ten sposób przekonać tamtejszych klientów do swojego rozwiązania do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi. To już trzecie biuro firmy na świecie po siedzibie głównej w Augsburgu i niedawno otwartym oddziale w Wiedniu.


W ostatnich latach firma baramundi software AG ugruntowała na polskim rynku pozycję jednego z wiodących producentów rozwiązań do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi. Od początku 2017 roku za dystrybucję pośrednią w Polsce odpowiada Christian Kaufmann, International Partner Manager w baramundi software AG. Jako doświadczony ekspert w zakresie dystrybucji będzie on nie tylko wspierał już istniejące partnerstwa na polskim rynku, lecz także próbował pozyskać nowych partnerów.


Do góry


up