Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Archiwum prasowe

Do góry

Do góry

Firma baramundi software AG zaprasza na spotkania i warsztaty, na których przybliży tematykę bezpieczeństwa IT i skutecznej eliminacji słabych punktów sieci firm oraz przedstawi najnowszy moduł baramundi Management Suite. Spotkania odbędą się w dwóch największych miastach Polski.


firma baramundi software AG jest nowym oficjalnym partnerem FC Augsburg. Po raz pierwszy w historii klubu FCA logo sponsora widnieje na rękawach koszulek piłkarzy.


Augsburski producent oprogramowania do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi, baramundi software AG rozpoczął współpracę z niemiecką firmą DriveLock SE, specjalizującą się w obszarze bezpieczeństwa danych. Połączenie rozwiązań obu firm umożliwi administratorom systemów IT, którzy wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie baramundi Management Suite nadzorowanie wszystkich nośników danych i aplikacji za pomocą produktów DriveLock.


Uwaga! Konkurs dla bystrych i twórczych umysłów! Firma baramundi software AG z siedzibą w Augsburgu po raz pierwszy organizuje konkurs dla studentów informatyki i kierunków pokrewnych. Poszukujemy innowacyjnych, samodzielnie zaimplementowanych oraz możliwych do zademonstrowania projektów dla systemu RaspberryPi. Konkurs rusza 24 maja 2017 roku.


Wydana dziś wersja pakietu baramundi Management Suite 2017 zawiera nowy moduł baramundi Network Devices. Dzięki niemu administratorzy są w stanie określić, którymi urządzeniami sieciowymi w środowisku informatycznym można zarządzać za pośrednictwem protokołu SNMP, oraz przedstawić ich topologię sieci w postaci graficznej mapy IT. Kolejnym nowym rozwiązaniem jest możliwość szybkiego i łatwego konfigurowania aplikacji za pomocą narzędzia baramundi Mobile Devices. Ponadto, jak w przypadku każdego...up