Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK

Informacje prasowe

Firma Alfred Ritter GmbH & Co. KG, znana na całym świecie dzięki marce czekolady RITTER SPORT, wdrożyła oprogramowanie baramundi Management Suite w celu kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Za pomocą modułowego, wydajnego i elastycznego rozwiązania do zarządzania urządzeniami końcowymi od firmy baramundi, dział IT jest obecnie w stanie wykonać szerokie spektrum zadań: począwszy od inwentaryzacji, poprzez instalację systemów operacyjnych i dystrybucję oprogramowania, aż po aktualizację...


Firma baramundi software AG zaprasza na spotkania i warsztaty, na których przybliży tematykę bezpieczeństwa IT i skutecznej eliminacji słabych punktów sieci firm oraz przedstawi najnowszy moduł baramundi Management Suite. Spotkania odbędą się w dwóch największych miastach Polski.


firma baramundi software AG jest nowym oficjalnym partnerem FC Augsburg. Po raz pierwszy w historii klubu FCA logo sponsora widnieje na rękawach koszulek piłkarzy.


Augsburski producent oprogramowania do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi, baramundi software AG rozpoczął współpracę z niemiecką firmą DriveLock SE, specjalizującą się w obszarze bezpieczeństwa danych. Połączenie rozwiązań obu firm umożliwi administratorom systemów IT, którzy wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie baramundi Management Suite nadzorowanie wszystkich nośników danych i aplikacji za pomocą produktów DriveLock.


Uwaga! Konkurs dla bystrych i twórczych umysłów! Firma baramundi software AG z siedzibą w Augsburgu po raz pierwszy organizuje konkurs dla studentów informatyki i kierunków pokrewnych. Poszukujemy innowacyjnych, samodzielnie zaimplementowanych oraz możliwych do zademonstrowania projektów dla systemu RaspberryPi. Konkurs rusza 24 maja 2017 roku.