Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

O nas

Firma baramundi software AG została założona w 2000 roku. Firma projektuje i sprzedaje oprogramowanie do zarządzania klientami i serwerami do automatycznej instalacji systemów operacyjnych i programów w środowiskach Windows.

System baramundi Management Suite jest przeznaczony dla wszystkich przedsiębiorstw i branż. Od pierwszej koncepcji celem były: elastyczność, eliminowanie zależności i utrzymywanie otwartego partnerstwa. Cieszymy się, że mieliśmy przez ten czas możliwość poznania wielu ludzi, partnerów i pracowników, którzy myślą tak samo jak my.

Aktualnie zatrudniamy około 200 pracowników, a wspiera nas doświadczona Rada Nadzorcza.

„Co to znaczy baramundi?”

Dla wielu ludzi „baramundi” już za pierwszym razem brzmi znajomo. Nic dziwnego, jest to przecież wyraz pochodzący od hiszpańskiego „para el mundo”, co znaczy: dla świata. Właśnie o to chodzi: rozwiązania dla świata naszych klientów. Chcemy wejść w świat, w którym żyją i pracują nasi klienci, i sprawdzić, o co w nim chodzi – a następnie zaproponować niemal doskonałe rozwiązania. – Pracujemy nad tym, aby można było skreślić słowo „niemal”.

Filozofia

Czas pracy to część czasu życia. Jesteśmy tego świadomi. I świadomość ta decyduje o sposobie naszego postępowania z pracownikami, partnerami i klientami. Każdy, kto pracuje z nami i dla nas, znajdzie w swoim zawodowym świecie jakość i miejsce na swoje osobiste wartości i cele. Każdy, kto pracuje z naszymi produktami, ma prawo otrzymać od nas to, co najlepsze.

Sami Państwo ocenią, czy to, co jest u nas najlepsze, spełnia dokładnie Państwa oczekiwania. W tym celu chętnie możemy przekazać wszelkie potrzebne informacje, pokazać na żywo działanie baramundi Management Suite i szczegółowo odpowiedzieć na Państwa pytania. Ale oprogramowanie to nie wszystko. Prawdopodobnie chcieliby Państwo również wiedzieć, z kim mają do czynienia. Dane i fakty na temat naszego przedsiębiorstwa będą źródłem dodatkowych informacji, które być może zaważą na Państwa decyzji.

Wzrost o własnych siłach

Od momentu założenia firma baramundi stale się rozwija. Jest to wzrost realizowany własnymi siłami, bez finansowania z zewnątrz. Solidny fundament to najlepsza podstawa zdrowego przedsiębiorstwa. Dlatego publiczna sprzedaż akcji nie wchodzi w grę, w przewidywalnej przyszłości też nie będzie brana pod uwagę.

W corocznym wewnętrznym ratingu według Basel II firma baramundi została oceniona na 6,0 (jak najlepsza ocena w szkole). A według Standard & Poor's baramundi w Investment Grade otrzymała ocenę bardzo dobrą.

Nach oben

Nach oben

Ideał przedsiębiorstwa

Jako lider technologii oferujący oprogramowanie typu client management mamy swój udział w sukcesach wielu naszych klientów. Dzięki innowacyjności i gotowości do wysiłku zapewniamy naszym klientom prawdziwą wartość dodaną.

Nach oben


up