Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Krótki profil

baramundi software AG umożliwia przedsiębiorstwom oraz organizacjom efektywne i bezpieczne zarządzanie otoczeniem sieciowym stanowisk pracy na wielu platformach jednocześnie. Ponad 3000 firm różnej wielkości ze wszystkich branż korzysta na całym świecie z wieloletniego doświadczenia oraz znakomitych produktów dostarczanych przez tego niezależnego, niemieckiego producenta. Ich syntezę stanowi pakiet baramundi Management Suite, który jest całościową i perspektywiczną odpowiedzią na wszelkie potrzeby klientów w zakresie jednolitego zarządzania urządzeniami końcowymi. Rozwiązania typu client-management, mobile-device-management i endpoint-security działają na jednej płaszczyźnie, w oparciu o wspólną bazę danych i jednolite standardy.

Poprzez zautomatyzowanie rutynowych zadań i możliwość kompleksowego przeglądu stanu sieci komputerowej i stacji klienckich, baramundi Management Suite optymalizuje procesy zarządzania IT. Ułatwia to pracę administratorom, a użytkownikom posiadającym wymagane uprawnienia pozwala na dostęp do aplikacji w dowolnym miejscu, o każdej porze i na wszystkich platformach – komputerach stacjonarnych, laptopach, urządzeniach mobilnych bądź w sieciach wirtualnych.

Siedziba firmy baramundi software AG znajduje się w Augsburgu. W Polsce baramundi posiada sieć certyfikowanych partnerów, którzy wdrażają oprogramowanie i świadczą pierwszą linię wsparcia dla polskich klientów. Wszystkie elementy produktów i usług oferowanych przez założone w 2000 roku przedsiębiorstwo noszą oznaczenie „Made in Germany”. W zakresie dystrybucji, doradztwa i opieki nad użytkownikami, baramundi współpracuje z powodzeniem z przedsiębiorstwami partnerskimi na całym świecie.

Dzięki swojej rozległej sieci » partnerów firma baramundi wspiera wszystkie obszary zarządzania Państwa usługami IT. Bliskie interakcje specjalistycznych rozwiązań z baramundi Management Suite zapewniają Państwu korzyści płynące z lat doświadczenia, ogromnej wiedzy i dowiedzionej skuteczności.

Tutaj mogą Państwo przeczytać historie klientów firmy baramundi. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z » referencjami, które dokładnie odpowiadają Państwa wymaganiom, prosimy wysłać nam e-mail.

Nach oben

Nach oben

Ideał przedsiębiorstwa

Jako lider technologii oferujący oprogramowanie typu client management mamy swój udział w sukcesach wielu naszych klientów. Dzięki innowacyjności i gotowości do wysiłku zapewniamy naszym klientom prawdziwą wartość dodaną.

Nach oben


up