Dla optymalnego korzystania z naszej strony internetowej stosujemy Cookies. Poprzez używanie tej strony warażają Państwo na to zgodę. Więcej informacji OK
Empower your IT

Stopka redakcyjna

Oferent usługi w rozumieniu § 5 TMG

baramundi software AG
Beim Glaspalast 1
86153 Augsburg, Niemcy

Tel: +49 (821) 5 67 08 - 0
Faks: +49 (821) 5 67 08 - 19
E-mail: » info[at]baramundi.com
Internet: » www.baramundi.pl  

Zarząd: mgr inż. Uwe Beikirch | dr Lars Lippert
Przewodniczący Rady Nadzorczej: dr Dirk Haft
Siedziba sądu rejestrowego: Sąd Rejonowy w Augsburgu HRB Nr. 2064
Siedziba Spółki Akcyjnej: Augsburg
Nr VAT-EU: DE210294111

Projekt i realizacja strony

[d] Ligo GbR: » www.d-ligo.com

Linki do obcych stron internetowych (wyłączenie z odpowiedzialności)

Linki do stron internetowych innych firm mają jedynie poprawić Państwa komfort korzystania z naszej strony. Korzystając z takich linków należy opuścić stronę baramundi software AG. Firma baramundi software AG nie sprawdzała wszystkich stron należących do innych firm. Firma baramundi software AG nie ma wpływu na te strony.

Firma baramundi software AG nie ponosi odpowiedzialności za inne strony internetowe i ich treść ani za przepisy dotyczące ochrony danych obowiązujące w innych firmach. Firma baramundi software AG nie udziela również gwarancji na strony bądź informacje, programy i materiały znajdujące się na takich stronach, a także za informacje i efekty wynikające z korzystania z tych stron.

Decyzja o skorzystaniu ze stron internetowych innych firm za pośrednictwem linku jest podejmowana na własną odpowiedzialność użytkownika!

Źródła ilustracji

Firma baramundi software AG wykorzystała ilustracje z » www.shutterstock.com.

Nach oben

Nach oben

Ideał przedsiębiorstwa

Jako lider technologii oferujący oprogramowanie typu client management mamy swój udział w sukcesach wielu naszych klientów. Dzięki innowacyjności i gotowości do wysiłku zapewniamy naszym klientom prawdziwą wartość dodaną.

Nach oben


up